Minecraft (2011)

Minecraft

"Minecraft" to niezależna gra z otwartym światem pierwotnie tworzona na silniku Java, a następnie swoim zakresem objęła największe platformy do grania wliczając w to konsole firm Sony oraz Microsoft. Tytuł skupia się na kreowaniu świata i daje graczom swobodę w tym, jak ma on wyglądać. Wszystkie konstrukcje tworzone są z sześciennych bloków w otwartym trójwymiarowym świecie.

"Minecraft" przeznaczony jest zarówno do rozgrywki w pojedynkę jak i do gry wieloosobowej.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV