Ruszamy z nowym programem: Podcast! Kamera! Akcja!

Miło nam zaprezentować wam nasz nowy program podcastowy, który poczynając od dziś będzie ukazywać się co tydzień w sobotę.

Miło nam zaprezentować wam nasz nowy program podcastowy, który poczynając od dziś będzie ukazywać się co tydzień w sobotę.

naEKRANIE

naEKRANIE

Od dawna po głowie chodził nam projekt długich wywiadów z aktorami i paneli dyskusyjnych z dziennikarzami, podczas których moglibyśmy tak szczerze porozmawiać na tematy popkulturalne. Chcieliśmy to jednak zrobić na poziomie, dlatego nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi ludźmi na rynku od produkcji internetowych - Grupą Abstra. Razem stworzyliśmy projekt pod tytułem Podcast! Kamera! Akcja!, w którym nasz redaktor naczelny Dawid Muszyński rozmawia z aktorami na temat branży, o początkach ich kariery, o nowych projektach i o tym, co w rynku filmowym ich uwiera. Kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień w sobotę.

Pierwszym gościem Dawida jest Piotr Stramowski, którego możemy obecnie oglądać w takich filmach jak Fighter czy Sługi wojny, a niebawem zobaczymy w serialach Żmijowisko i Ultraviolet.

Program znajdziecie już w wersji audio na Spotify i w wersji video na Youtubie. Niedługo trafi też na iTunes.

W następnych odcinkach gośćmi Dawida będą: Rafał Zawierucha, Patryk Vega i Natalia Janoszek.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV