Seriale, które skończyły się za wcześnie || naEKRANACH #122

Niekiedy decyzje stacji, by anulować serial, są dla nas niezrozumiałe. W tym odcinku naEKRANACH przyglądamy się kilku serialom, które skończyły się za wcześnie. Zapraszam!

Niekiedy decyzje stacji, by anulować serial, są dla nas niezrozumiałe. W tym odcinku naEKRANACH przyglądamy się kilku serialom, które skończyły się za wcześnie. Zapraszam!

Jędrzej Skrzypczyk

Jędrzej Skrzypczyk

Tagi:  naEKRANACH 

Kilka tygodni temu mówiliśmy o serialach, które skończyły się zdecydowanie za późno. Są jednak takie seriale, które uwielbiamy, a stacje lub serwisy postanawiają je uśmiercić nim poznamy satysfakcjonujące zakończenie. Powody są różne - niskie wyniki oglądalności, skandale związane z obsadą albo zbyt duże koszty produkcji. Oto seriale, które skończyły się za wcześnie.

Co dołożylibyście do tej listy? Dajcie znać w komentarzach.

Na naszym YouTubowym kanale dobiliśmy już do 20 tysięcy z subskrypcji, za co bardzo dziękujemy! Mamy nadzieje, że wkrótce będzie nas tam jeszcze więcej. Do usłyszenia w kolejnym odcinku naEKRANACH. Na razie!


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV