Przeczytaj w weekend

Seriale na lipiec. Nowe tytuły i kolejne sezony

Lipiec to kolejny miesiąc sezonu letniego w świecie seriali. Co ciekawego pojawi się na ekranach? Oto najciekawsze premiery seriali oraz powroty popularnych tytułów.

Lipiec to kolejny miesiąc sezonu letniego w świecie seriali. Co ciekawego pojawi się na ekranach? Oto najciekawsze premiery seriali oraz powroty popularnych tytułów.

Adam Siennica
Adam Siennica

Lipiec 2017 roku to kilka ciekawych nowości oraz powroty popularnych tytułów. Po raz pierwszy lipiec dla większości fanów seriali będzie miesiącem Game of Thrones, która tym razem debiutuje później, niż w poprzednich latach.

NOWE SERIALE

Snowfall

Nowy serial oparty na faktach, którego twórcą jest John Singleton. Reżysera znamy z takich filmów jak Boyz n the HoodShaft czy Four Brothers. Opowiada on historię o epidemii cracku w latach 80. w Los Angeles. Śledzimy losy różnych postaci.

Zapowiada się mocny serial o ciekawym temacie utrzymany w dojrzałym stylu stacji kablowej FX. Produkcja raczej skierowana tylko do dorosłych widzów. Może być ambitnie, dojrzale i edukacyjnie, bo w końcu historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Data premiery w USA: 5 lipca

Castlevania

Animowany serial Netflixa oparty na kultowej serii gier. Za sterami stoi producent Adi Shankar. Autorem scenariusza całego serialu jest Warren Ellis, znany autor komiksów. Historia łowcy wampirów wyruszającego do walki z Drakulą brzmi sztampowo. Zwiastun zapowiada jednak, że może być to dość bardziej nietuzinkowego. Szczególnie dla fanów gry.

Data premiery w USA i w Polsce: 7 lipca

 

The Defiant Ones

Serial dokumentalny HBO opowiadający o Jimmym Lovinie i Dr. Dre. Poznamy historie ich karier, wzloty i upadki oraz ich wyjątkową współpracę. Reżyser chce pokazać te unikalne postacie prawdziwie i bez unikania poważnych, ciężkich tematów. Zapowiada się interesujący tytuł.

Data premiery w USA: 9 lipca

Will

Nowy serial stacji TNT, który ma opowiadać o młodości Williama Szekspira. Nie jest to jednak historia biograficzna, ale fikcyjne losy Willa. Twórcy zapowiadają rzecz opowiadaną współcześnie, więc może z tego wyjść coś w stylu serialu Reign. Z drugiej strony mamy osobę Shekhara Kapura, który stoi za kamerą. To człowiek, który stworzył świetny kostiumowy film Elizabeth.

Data premiery w USA: 10 lipca
Data premiery w Polsce na TNT: 13 lipca

 

The Bold Type

Nowy młodzieżowy serial stacji Freeform inspirowany życiem byłej naczelnej magazynu Cosmopolitan. Trzy bohaterki pracują w fikcyjnym magazynie dla kobiet, a widzowie zobaczą, jak wyglądają kulisy pracy i jak te trzy młode kobiety odnajdują swój własny głos. Dobra wiadomość dla fanów skasowanego Faking It. Jedną z głównych ról gra Katie Stevens.

Data premiery w USA: 11 lipca

Salvation

Jeden z ciekawszych nowych tytułów sezonu letniego. Fabuła skupia się na skutkach odkrycia, że za 6 miesięcy w Ziemię uderzy wielka asteroida. W serialu będziemy oglądać próby uratowania planety przed destrukcją. Za sterami twórcy serialu Necessary Roughness.

Data premiery w USA: 12 lipca

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV