Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement

 

Seriale na luty 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Luty to miesiąc, w którym niektóre seriale powracają po zimowej przerwie, znane tytuły przyciągają widzów kolejnymi sezonami lub otrzymujemy kilka ciekawych premier produkcji telewizyjnych. Oto, co będziemy mogli obejrzeć.

Luty 2018 jest w środowisku serialowym spokojniejszym miesiącem niż styczeń, ponieważ większość powrotów seriali po przerwie i premier nowych produkcji ma miejsce właśnie na początku roku. Jednak to nie znaczy, że nie znajdziemy w tym okresie ciekawych tytułów do obejrzenia, jak choćby najnowszy serial od Netflixa, Altered Carbon. Oto, co stacje telewizyjne i platformy streamingowe przygotowały dla nas w tym miesiącu.

NOWE SERIALE

Nauki niezbyt ścisłe

Nowy serial komediowy stacji NBC autorstwa Michaela O’Briena. Bohaterem produkcji jest profesor filozofii, który zatrudnia się w szkole jako nauczyciel biologii. Mężczyzna postanawia wykorzystać swoich uczniów, aby odegrać się na osobach, które go skrzywdziły. W obsadzie znajdują się między innymi Glenn Howerton, Lyric Lewis, Aparna Brielle oraz Patton Oswalt.

Dat premiery w USA: 1 lutego

2 Dope Queens

Nowy serial komediowy od stacji HBO. Projekt powstał w wyniku przeniesienia podcastu komediowego Jessiki Williams i Phoebe Robinson na mały ekran. Zostały w nim poruszone tematy związane m.in. ze sprawami kobiet i mężczyzn, a także problemy rasowe.

Data premiery w USA: 2 lutego

Altered Carbon

Najdroższy serial w historii Netflixa. Fabuła produkcji została oparta na bestsellerowej, cyberpunkowej powieści autorstwa Richarda Morgana. Akcja Altered Carbon rozgrywa się w dalekiej przyszłości, w której nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Głównym bohaterem produkcji jest Takeshi Kovacs, weteran wojenny, którego świadomość zostaje przeniesiona do młodszego ciała. Mężczyzna ma rozwiązać zagadkę morderstwa milionera, który go wskrzesił. W obsadzie są między innymi Joel Kinnaman, Martha Higareda, James Purefoy oraz Chris Conner.

Data premiery w Polsce: 2 lutego

The Trade

Serial, który podejmuje bardzo ciężki temat, czyli problemy związane z narkotykami. Projekt ukazuje kryzys widziany oczyma osób uzależnionych, dilerów i producentów.

Data premiery w USA: 2 lutego

Our Cartoon President

Serial animowany, który opowiada o niefortunnych sytuacjach towarzyszących prezydentowi Donaldowi Trumpowi, jego rodzinie oraz doradcom w czasie aktualnej kadencji. Serial wyprodukowali Stephen Colbert oraz Chris Licht. Showrunnerem projektu jest R.J. Fried.

Data premiery w USA: 11 lutego

Źródło: zdjęcie główne: Netflix
Strony: 12345
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – co…

Zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował już w sieci. Czas zastanowić się, co mówi on…

Piotr Piskozub
Plotka
-

MCU – po Endgame czas na…

W sieci pojawiły się spekulacje, według których Marvel Studios rozwija wchodzący w skład MCU projekt…

Piotr Piskozub
-

Zapłaciłbyś 230 tys. zł? Poznaj najdroższe…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych popkulturowych zabawek z serii Funko POP!.

Adam Siennica
-

Sex Education: sezon 1 – recenzja

Sex Education to nowy serial Netflixa wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Czy warto obejrzeć? Oceniam bez…

Ocena recenzenta:
8
Emil Borzechowski
-

Netflix: wzrost cen abonamentu również w…

Podwyżki cen Netflixa przed nami? Nastroje widzów uspokaja biuro prasowe Netflix: wzrost cen w USA…

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – nowe plakaty filmu…

Kapitan Marvel jest na etapie promocji, a do sieci trafiły już nowe plakaty z bohaterami…

Co o tym sądzisz?