Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

 

 

Seriale na luty 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Luty to miesiąc, w którym niektóre seriale powracają po zimowej przerwie, znane tytuły przyciągają widzów kolejnymi sezonami lub otrzymujemy kilka ciekawych premier produkcji telewizyjnych. Oto, co będziemy mogli obejrzeć.

Luty 2018 jest w środowisku serialowym spokojniejszym miesiącem niż styczeń, ponieważ większość powrotów seriali po przerwie i premier nowych produkcji ma miejsce właśnie na początku roku. Jednak to nie znaczy, że nie znajdziemy w tym okresie ciekawych tytułów do obejrzenia, jak choćby najnowszy serial od Netflixa, Altered Carbon. Oto, co stacje telewizyjne i platformy streamingowe przygotowały dla nas w tym miesiącu.

NOWE SERIALE

Nauki niezbyt ścisłe

Nowy serial komediowy stacji NBC autorstwa Michaela O’Briena. Bohaterem produkcji jest profesor filozofii, który zatrudnia się w szkole jako nauczyciel biologii. Mężczyzna postanawia wykorzystać swoich uczniów, aby odegrać się na osobach, które go skrzywdziły. W obsadzie znajdują się między innymi Glenn Howerton, Lyric Lewis, Aparna Brielle oraz Patton Oswalt.

Dat premiery w USA: 1 lutego

2 Dope Queens

Nowy serial komediowy od stacji HBO. Projekt powstał w wyniku przeniesienia podcastu komediowego Jessiki Williams i Phoebe Robinson na mały ekran. Zostały w nim poruszone tematy związane m.in. ze sprawami kobiet i mężczyzn, a także problemy rasowe.

Data premiery w USA: 2 lutego

Altered Carbon

Najdroższy serial w historii Netflixa. Fabuła produkcji została oparta na bestsellerowej, cyberpunkowej powieści autorstwa Richarda Morgana. Akcja Altered Carbon rozgrywa się w dalekiej przyszłości, w której nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Głównym bohaterem produkcji jest Takeshi Kovacs, weteran wojenny, którego świadomość zostaje przeniesiona do młodszego ciała. Mężczyzna ma rozwiązać zagadkę morderstwa milionera, który go wskrzesił. W obsadzie są między innymi Joel Kinnaman, Martha Higareda, James Purefoy oraz Chris Conner.

Data premiery w Polsce: 2 lutego

The Trade

Serial, który podejmuje bardzo ciężki temat, czyli problemy związane z narkotykami. Projekt ukazuje kryzys widziany oczyma osób uzależnionych, dilerów i producentów.

Data premiery w USA: 2 lutego

Our Cartoon President

Serial animowany, który opowiada o niefortunnych sytuacjach towarzyszących prezydentowi Donaldowi Trumpowi, jego rodzinie oraz doradcom w czasie aktualnej kadencji. Serial wyprodukowali Stephen Colbert oraz Chris Licht. Showrunnerem projektu jest R.J. Fried.

Data premiery w USA: 11 lutego

Źródło: zdjęcie główne: Netflix
Strony: 12345
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Venom w komiksie ma dziecko. To…

Komiksowy Venom ma dziecko - składa się tak, że jest to najbardziej niebezpieczny ze wszystkich…

naEKRANIE
-

Plakaty filmowe z minionego miesiąca. Zobacz…

Plakaty, jakie zadebiutowały w sieci w ostatnich tygodniach, promują nowe filmy i seriale. Zobaczcie galerię…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Nie z tego świata powróciło z nowym sezonem, już czternastym, co samo w sobie zakrawa…

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
-

Kler zaczyna podbijać Europę. Bije kolejny…

Kler pojawił się na ekranach w Wielkiej Brytanii i Irlandii, osiągając kapitalny wynik w box…

Dawid Muszyński
-

Daredevil: sezon 3, odcinek 1-6 –…

Daredevil powrócił do formy? Pogłoski okazały się prawdziwe! 3. sezon serialu o obrońcy z Hell’s…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – akcja fanów MCU.…

Fani MCU prowadzą na Twitterze zbiorową akcję, która ma zmusić Marka Ruffalo do ujawnienia tytułu…

Co o tym sądzisz?