Repertuar kin Nowość Program TV

Seriale na maj 2018 – nowe tytuły i kolejne sezony

Maj to w świecie serialowym okres pewnego przestoju, jednak i w tym miesiącu możemy natrafić na ciekawe powracające lub premierowe produkcje.

Maj to w telewizji miesiąc, w którym zazwyczaj możemy obejrzeć finałowe odcinki wielu seriali, po czym następuje wakacyjna przerwa, która trwa aż do września. Jednak nie znaczy to, że nic ciekawego nie dostaniemy w tym okresie. W maju możemy liczyć na kilka ciekawych produkcji między innymi duński The Rain. Oto, co stacje telewizyjne i platformy streamingowe przygotowały dla nas w tym miesiącu.

NOWE SERIALE

The Rain

Pierwszy, oryginalny duński serial wyprodukowany dla Netflixa. Jego akcja rozgrywa się w opustoszałym mieście, które zostało zdziesiątkowane przez śmiertelnego wirusa przenoszonego przez deszcz. Bohaterami produkcji jest rodzeństwo mieszkające od 6 lat w schronie. Gdy kończą się zapasy, muszą jednak opuścić bezpieczne miejsce i wyruszyć w pełną zagrożeń podróż.

Data premiery na świecie: 4 maja

Sweetbitter

Serial oparty na bestsellerowej powieści autorstwa Stephanie Danler. Bohaterką produkcji jest 22-letnia Tess, która przybywa do Nowego Jorku, aby rozpocząć nowe życie. Kiedy zostaje zaproszona do szkolenia się w jednej z najlepszych restauracji w mieście, myśli, że znalazła stały dochód i bezpieczne miejsce do pracy. Jednak wkrótce dziewczyna zostaje odurzona przez chaotyczny i upiększony świat za kulisami, w którym nikomu nie można ufać.

Data premiery w USA: 6 maja

Vida

Nowa produkcja od STARZ. Głównymi bohaterkami serialu są siostry, które wychowały się w amerykańsko-meksykańskiej rodzinie na dalekich przedmieściach Los Angeles. Dziewczyny są swoimi zupełnymi przeciwieństwami i nie utrzymują ze sobą kontaktu. Okoliczności zmuszają je jednak do powrotu w rodzinne strony, gdzie poznają szokującą prawdę na temat własnej matki.

Data premiery w USA: 6 maja

Safe

Nowa produkcja od CANAL+ i Netflix, której twórcą jest znany autor kryminałów, Harlan Coben. Fabuła serialu skupia się na postaci Toma, chirurga, który wychowuje dwie nastoletnie córki po śmierci swojej żony. Wszystko wydaje się wracać do normalności, a rodzina uczy się żyć po tragedii – aż do feralnego dnia, kiedy jedna z córek niespodziewanie wymyka się na imprezę. Zaginięcie i morderstwo odsłaniają dawne tajemnice i sekrety. W głównej roli ukochany przez fanów Dexter Morgan, czyli Michael C. Hall.

Data premiery na świecie: 10 maja

Źródło: zdjęcie główne: Netflix
Strony: 123
 

 


Najlepsze z 24h

Michalina Reda
0 -

Plotka: Niespodziewani bohaterowie w Avengers 4?…

Jim Starlin, twórca komiksowej postaci Thanosa, wypowiedział się w sprawie nadchodzącego filmu Avengers 4. Czyżbyśmy…

Michalina Reda
0 -

Fani żałują, że Deadpool nie pojawił…

Twórcy filmu Deadpool niejednokrotnie udowodnili, że wiedzą, na czym polega nietypowa promocja, w związku z…

spoilery
0 -

Scena po napisach filmu Deadpool 2…

W jednym z wywiadów, scenarzyści filmu Deadpool 2 potwierdzili, że fenomenalna scena po napisach należy…

Piotr Piskozub
breaking
0 -

Paweł Pawlikowski z nagrodą! Cannes 2018…

Znamy już wszystkich laureatów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Wśród nagrodzonych znalazł się Paweł…

Dawid Muszyński
breaking
0 -

Legendy Polskie trafią do kin

Podczas Pyrkonu Tomasz Bagiński wspólnie z Allegro ogłosił informację o dalszych losach Legend Polskich.

Michalina Reda
0 -

Luc Besson oskarżony o gwałt. Jest…

Reżyser filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet został oskarżony o gwałt przez 27-letnią kobietę. Teraz…

Co o tym sądzisz?