Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

TOP 10: Najgorsze filmy Roberta De Niro

Filmografia Roberta De Niro przepełniona jest wybitnym obrazami. Ma on ich tak dużo, że wielu nazywa go najlepszym współczesnym aktorem. Wśród tych niewątpliwych klasyków znajduje się niestety również kilka wątpliwej klasy „arcydzieł”. Jakiś czas temu wyszczególnialiśmy najciekawsze role De Niro. Teraz nadszedł czas na te najsłabsze.

Robert De Niro, mimo że jest już wiekowym aktorem, wciąż gra bardzo dużo. Jest on niezwykle aktywnym artystą, w porównaniu do innych znamienitych aktorów w podobnym wieku. Występując z taką częstotliwością, zdarza mu się jednak nie trafiać w dziesiątkę przy doborze ról. Jego najciekawsze występy wyszczególniliśmy tutaj. Poniżej prezentujemy listę największych, naszym zdaniem, wpadek Roberta De Niro.

10 Nawrót depresji gangstera

5,9
2002
Nawrót depresji gangstera

O filmie

Paulowi Vittiemu kończy się okres pobytu w więzieniu. Agenci FBI zauważają, że zaczyna się dziwnie on zachowywać. Vitti cierpi na… Czytaj więcej

Sequele dobrych filmów dzielą się na te udane i te niedorównujące pierwowzorowi. Niestety druga część Depresji gangstera nie dorasta do pięt oryginałowi, mimo że aktorzy dwoją się i troją, aby wciąż było zabawnie. Niestety tym razem całość położył scenariusz i…Robert De Niro, który tak szarżował, że zamiast śmieszyć, popadł w śmieszność.

9 Sylwester w Nowy Jorku

5,7
2011
Sylwester w Nowym Jorku

O filmie

Nowy Jork. Sylwester. Plejada gwiazd, m.inn. Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Robert De Niro, Zac Efron i Katherine… Czytaj więcej

W filmie tym pojawiło się wiele gwiazd, co niestety nie było w stanie uratować go przed totalną klęską. Nie pomógł również Robert De Niro, który zupełnie nie ma tutaj nic ciekawego do zagrania.

8 Rocky i Łoś Superktoś

oceń
2000
Rocky i Łoś Superktoś

O filmie

Bohaterowie animowanego serialu dla dzieci: latająca wiewiórka Rocky i niezbyt rozgarnięty łoś Bullwinkle wkraczają do naszej rzeczywistości, by pomóc agentce… Czytaj więcej

Dziwaczny, dzisiaj już kompletnie zapomniany film będący skrzyżowaniem animacji i obrazu fabularnego. Rocky i Łoś Superktoś opowiada o bohaterach animacji dla dzieci, którzy wkraczają do naszej rzeczywistości i pakują się w niezłą kabałę. Robert De Niro wciela się tutaj w Niestraszonego Przywódcę, będącego skrzyżowaniem nazisty z szalonym naukowcem. Jego rola jest tak przerysowana, że zupełnie nie da się jej oglądać.

7 Poznaj moich rodziców

6,3
2004
Poznaj moich rodziców

O filmie

Pielęgniarzowi Gregowi Fockerowi (Stiller) grozi prawdziwa wojna domowa. Jego konserwatywny teść, były agent CIA pragnie bowiem poznać rodziców (Streisand i… Czytaj więcej

Niestety marka Poznaj mojego tatę bardzo szybko straciła jakość artystyczną. Druga część zarobiła swoje, obsada powiększyła się o kolejne hollywoodzkie gwiazdy, ale twórcy zdecydowanie rozmienili potencjał na drobne. Zamiast inteligentnie, było przaśnie, zamiast zabawnie, żenująco. A w tym wszystkim Robert De Niro, który z niewiadomych przyczyn, doskonale czuł się w konwencji, gdzie żarty o seksie i fekaliach stanowią motyw przewodni fabuły.

6 Godsend

4,8
2004
Godsend

O filmie

Dzień po swoich ósmych urodzinach, syn Jessie (Rebecca Romijn-Stamos) i Paula (Greg Kinnear) Duncanów, Adam (Cameron Bright), ginie w wypadku… Czytaj więcej

Film z 2004 porusza ważne tematy, jednak aktorsko nie zachwyca. Robert De Niro, jak na wielkiego aktora przystało, zagrał na zadowalającym poziomie, jednak jego interpretacja naukowca nie była w stanie przykryć wszystkich wad tego obrazu, z koślawą grą aktorską młodego  Camerona Brighta na czele.

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne
Strony: 12
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]