TOP 10: Najlepsze seriale – czerwiec 2018

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym miesiącu ich urzekło, opowieści, które przykuwają uwagę, śmieszą, straszą czy trzymają w napięciu. Oto wyniki z czerwca 2018 roku.

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym miesiącu ich urzekło, opowieści, które przykuwają uwagę, śmieszą, straszą czy trzymają w napięciu. Oto wyniki z czerwca 2018 roku.

naEKRANIE

naEKRANIE

Czerwiec to początek letniego sezonu serialowego, który trwa do końca sierpnia. Kilka tytułów pozostało jeszcze z sezonu 2017/2018, bo niektóre tytuły debiutowały w maju lub w kwietniu. Nie brak też kilku nowości, które zadebiutowały w czerwcu.

10 The Affair - 4. sezon

O serialu

Serial The Affair to prowokacyjny dramat opowiadający o emocjonalnych i psychologicznych skutkach pozamałżeńskiego romansu, który pokazany zostaje zarówno od strony... Czytaj więcej

4. sezon rozpoczął się powoli, ale nadal oferuje rozrywkę na dobrym poziomie. Dostajemy solidny dramat obyczajowy, który nie wszedł głębiej w psychologię postaci, ale oferuje angażującą rozrywkę. Na razie jest to spokojny początek sezonu i wierzymy, że dalej będzie tylko lepiej.

9 Preacher - 3. sezon

O serialu

Fabuła serialu Preacher, który oparty jest na serii komiksów pt. Kaznodzieja, skupia się na Jesse’em Custerze, kaznodziei z małego miasteczka... Czytaj więcej

Ten serial jest bardzo specyficzny i można rzec - momentami dziwaczny. Jednak 3. sezon pomimo pewnych niedociągnięć oferuje rozrywkę nietypową w ustalonej konwencji. Jeśli ktoś polubił ten styl, 3. sezon jest dobrą zabawą. Nam się podoba i nie schodzi poniżej satysfakcjonującej jakości.

8 GLOW - 2. sezon

O serialu

Historia aktorki poszukującej pracy, która ostatniej deski ratunku upatruje w angażu w cotygodniowym serialu. Produkcja ma przedstawiać losy amerykańskich wrestlerek. Czytaj więcej

GLOW zachwyca brokatowymi makijażami, neonowymi kostiumami i energiczną ścieżką dźwiękową, po raz kolejny udowadniając, że jest jednym z największych przebojów Netflixa. W 2. sezonie poznajemy główne bohaterki jeszcze bliżej, a poza widowiskową walką na ringu mamy tu również wiele znacznie poważniejszych i osobistych tematów, co nadaje 2. serii nieco poważniejszy ton. Przyjemność z seansu wciąż jest jednak niezmienna - kolejne odcinki pochłania się jeden za drugim.

7 Opowieść podręcznej - 2. sezon

O serialu

Akcja serialu pt.: The Handmaid's Tale toczy się w dystopijnej przyszłości. Główna bohaterka jest zmuszona, by żyć w konkubinacie pod fundamentalistyczną,... Czytaj więcej

Trudny, mocny i niezwykle zrealizowany serial. Jest to jedna z tych propozycji, która swoją jakością jest w stanie usatysfakcjonować wymagającego odbiorcę. Znakomicie zagrana, przejmująca i poruszająca wszelkie emocje historia, obok której trudno przejść obojętnie.

6 Atlanta - 2. sezon

O serialu

Komedia kręcąca się wokół tematu hip-hopu. Główny bohater, Earnest "Earn" Marks, rezygnuje z college'u i zostaje menadżerem kuzyna, który stał... Czytaj więcej

Donald Glover jako twórca, scenarzysta i główna gwiazda po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba powielać schematów, by bawić. Jest to komedia inteligentna, subtelna i mądra. Trafnie wyśmiewa pewne schematy, ale i mówi ciekawie o różnych problemach. A humor oraz specyficzne postacie potrafią rozbawić do łez.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV