Repertuar kin Nowość Program TV

W co grać latem 2017? Oto nasza lista

Oficjalnie rozpoczęły się wakacje. To dobra okazja do nadrobienia zaległości w grach lub sięgnięcia po zupełnie nowe produkcje. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami!

Counter-Strike: Global Offensive

Jeżeli lubicie sieciowe zmagania, to idealną propozycją na wakacje wydaje się być popularny CS:GO, zaś wolny czas możecie spędzić na szlifowaniu swoich umiejętności w tej grze. Pomimo upływu lat, gra nadal cieszy się ogromną popularnością.  Dodatkowo na Steam wystartowała letnia wyprzedaż i produkcja ta z pewnością doczeka się sporej obniżki.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Kolejna gra sieciowa, jednak w nieco innym stylu. PUBG to przedstawiciel podgatunku battle royale, w którym gracze rzucani są na mapę o ogromnych rozmiarach i walczą o przetrwanie. Zwycięzcą meczu jest osoba, której uda się pozostać przy życiu. Gra oferuje wielki świat o rozmiarach 8km x 8km, realistyczną oprawę graficzną i wciągającą rozgrywkę. Do tego nie ma tutaj problemu ze znalezieniem graczy – jest to obecnie jedna z najlepiej sprzedających się produkcji na platformie Steam.

Rime

To krótka, ale prześliczna i doskonale udźwiękowiona produkcja, którą będziecie mogli ukończyć w kilka wakacyjnych wieczorów. Piękna oprawa audiowizualna, ciekawe zagadki i intrygująca historia sprawiają, że od Rime trudno jest się oderwać. A gdybyście czuli niedosyt, to zawsze możecie postarać się o odkrycie świata w 100%, co powinno zająć już nieco dłużej, bo około 30 godzin.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dziki Gon to produkcja, do której potrzeba przede wszystkim czasu. Główny wątek wymaga poświęcenia kilkudziesięciu godzin, a na osoby, które wciągną się w przygody Geralta, czekają też liczne zadania i aktywności poboczne. Gra została również rozbudowana przez dwa fabularne rozszerzenia – Serca z Kamienia i Krew i Wino, których przejście zajmie kolejnych kilkadziesiąt godzin. Wakacje wydają się być idealną okazją do tego, aby zapoznać się z tą imponującą produkcją.

Wolfenstein: The New Order

W tym roku czeka nas powrót B.J. Blaskowicza. Przed premierą sequela warto będzie nadrobić poprzedniczkę. Szczególnie, że często można kupić ją w promocjach w bardzo atrakcyjnej cenie. To również po prostu dobra gra – klasyczna strzelanka w starym stylu, z obowiązkowym zbieraniem apteczek i pancerza oraz nieco bardziej otwartą strukturą poziomów niż we współczesnych grach akcji.

Źródło: fot. Blizzard
Strony: 1234
 

 

Powiązane Artykuły

Tymoteusz Wronka
1-

Książki na wakacje 2017. Co przeczytać?

Plaża, góry czy jeziora – każda sceneria jest dobra, by sięgnąć po książkę i zrelaksować…

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]