Weekend w telewizji: 03-05.01.2020

Tolkien, Narodziny gwiazdy oraz Mia i biały lew to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Warto obejrzeć seriale takie jak Yellowstone czy Cardinal. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Tolkien, Narodziny gwiazdy oraz Mia i biały lew to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Warto obejrzeć seriale takie jak Yellowstone czy Cardinal. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Magda Muszyńska
Magda Muszyńska

Filmy:

PIĄTEK:

Tolkien [Premiera]
21:00
CANAL+

Akcja filmu w większości ma skupić się na młodości pisarza - jego okresu w college'u Pembroke i służbie wojskowej podczas I wojny światowej. Film ukaże jego doświadczenia, które potem zostały przeniesione na karty jego powieści fantasy.

Giganci ze stali
21:30
TVP1

Akcja filmu, którego budżet został oszacowany na 80 mln dolarów, rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości, w której boks jest sportem zakazanym i ludzie nie mogą go uprawiać. Zamiast tego w ringach walczą specjalnie do tego celu skonstruowane androidy. Jackman zagra rolę byłego boksera, który zostaje promotorem jednego z walczących robotów.

Resident Evil: Zagłada
22:50
Polsat

Milla Jovovich wraca w trzeciej odsłonie Resident Evil! Ten przepełniony akcją i niesamowitymi efektami specjalnymi film rozgrywa się tym razem na pustyni w Nevadzie gdzie rozgrywa się największa w historii walka pomiędzy zombie a ludźmi! Las Vegas to rozrywka i słońce... No tak, przynajmniej jest tu jeszcze słońce... Miasto wyglądają jak reszta pustyni, a jedynie kilka zardzewiałych znaków przypomina o czasach minionej świetności! Tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna (Oded Fehr, Mike Epps, Ali Larter, Ashanti) muszą stawić czoła hordzie prawie martwych istot! Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel - nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów! [Opis dystrybutora]

Zobacz także:
Czas apokalipsy – 20:00 (TVN7)
Iron Man 2 – 20:00 (Polsat)
Podejrzani – 20:10 (ale kino+)
Lobster – 20:30 (TVP Kultura)
Babel – 21:00 (Polsat Romans)
Projekt Monster – 21:15 (Metro TV)
Incydent – 22:15 (TVP2)
Matrix Rewolucje – 23:10 (TVN)
Ring – 22:55 (Metro TV)

SOBOTA:

Joe Black
20:00
TVN

Brad Pitt ("Siedem lat w Tybecie") i nagrodzony Oscarem Anthony Hopkins ("Milczenie owiec", "Okruchy dnia") odtwórcy głównych ról w filmie "Joe Black" zawierają niezwykłą dżentelmeńską umowę. Potężny i bogaty potentat William Parish (Hopkins) wiedzie pełne wygód i uporządkowane życie do czasu pojawienia się w jego domu gościa - Śmierci (Pitt) z niezwykłą propozycją; opóźni nieuchronny koniec Billa, a w zamian ten będzie jego nauczycielem i przewodnikiem w niecodziennej wyprawie po życiu. Niewinny, tajemniczy, czasami zabawny Joe (Pitt) poznaje zatem świat Billa. Kiedy niespodziewanie nawet dla siebie samego, Joe zakochuje się w pięknej córce Billa doświadcza miłości z jej często bolesnymi przejawami chce zmienić zasady umowy. Teraz Bill musi walczyć nie o swoją przyszłość ale o przyszłość tych, których najbardziej kocha. Jest to pełna ciepła, wzruszająca i chwytająca za serce historia skoncentrowana nie wokół ciemnych stron tematu śmierci ale jego przeciwieństw wszelkich aspektów afirmujących życie. [opis dystrybutora]

X-Men: Pierwsza klasa
22:45
Polsat

Zanim Charles Xavier i Erik Lehnsherr stali się Profesorem X i Magneto, byli młodymi mężczyznami, którzy po raz pierwszy odkrywają swoje niezwykłe zdolności; zanim zostali wrogami, byli najbliższymi przyjaciółmi, którzy zgromadzili elitarną drużynę mutantów znaną jaka X-Meni, by zapobiec III wojnie światowej! [opis dystrybutora]

Ocalony
20:00
TV Puls

Film oparty na książce Lone Survivor: The Eyewitness Account of Operation Redwing and the Lost Heroes of SEAL Team 10 Marcusa Luttrela, opowiadającej prawdziwą historią członków Navy SEAL, którzy walczyli o życie podczas zasadzki talibów w 2005 roku w Afganistanie.

Zobacz także:
Ofiary wojny – 20:00 (Stopklatka)
Harry Potter i kamień filozoficzny – 20:00 (TVN Fabuła)
Sierpień w hrabstwie Osage – 20:30 (TVP Kultura)
Grand Budapest Hotel – 21:00 (Polsat Romans)
Prometeusz – 21:00 (Polsat Film)
Zakazane królestwo – 21:30 (TVP1)
Szczęki – 22:15 (Metro TV)
Bitwa o Long Tan – 22:20 (TV Puls)

NIEDZIELA:

Narodziny gwiazdy [Premiera]
20:10
HBO

Bohaterem A Star Is Born jest doświadczony muzyk Jackson Maine (Bradley Cooper), który odkrywa młodą artystkę o imieniu Ally (Lady Gaga). Dziewczyna właśnie miała porzucić swoje marzenie o karierze piosenkarki, ale Jack jej pomaga i zakochują się w sobie. Chociaż kariera Ally nabiera rozpędu, ich związek zaczyna się rozpadać, ponieważ Jack walczy ze swoimi wewnętrznymi demonami.

Tajemnica Brokeback Mountain
22:05
TVN

Ennis Del Mar i Jack Twist poznają się w trakcie poszukiwania zatrudnienia. Ich nowy pracodawca wysyła ich do pracy na majestatyczne wzgórze Brokeback. Tam mają miejsce wydarzenia, które na zawsze odmienią ich dotychczasowe życie. Ennis i Jack postanawiają jednak zachować je w tajemnicy… Każdy z nich rozpoczyna nowe życie. Mijają 4 lata. Pewnego dnia żona Ennisa przynosi mu pocztówkę, w której Jack zapowiada swój przyjazd do Wyoming. Czy tajemnica ze wzgórza Brokeback wyjdzie na jaw?

Projektantka
22:55
TVP2

Tilly Dunnage (Kate Winslet) po latach spędzonych w najbardziej ekskluzywnych domach mody w Paryżu powraca do rodzinnego miasteczka w Australii. Wykorzystując swoją maszynę do szycia i nietuzinkowy talent krawiecki tworzy suknie w stylu haute couture i odmienia życie wielu dotąd zaniedbanych i pomijanych kobiet. To jest jej zemsta na tych, którzy w przeszłości ją skrzywdzili.

Zobacz także:
Mia i biały lew [Premiera] – 20:00 (CANAL+)
Cała prawda o Szekspirze [Premiera] – 20:00 (Cinemax)
Godziny szczytu – 20:00 (TVN)
Sherlock i upiorna panna młoda – 20:00 (Stopklatka)
Wybuchowa para – 21:00 (TVP2)
Braveheart - Waleczne serce – 21:00 (Polsat Film)
Złap mnie, jeśli potrafisz – 21:00 (Polsat Romans)
Wzgórze Rozdartych Serc – 21:00 (TNT)

Strony:

Źródło: fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV