Weekend w telewizji: 03-05.01.2020

Tolkien, Narodziny gwiazdy oraz Mia i biały lew to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Warto obejrzeć seriale takie jak Yellowstone czy Cardinal. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Tolkien, Narodziny gwiazdy oraz Mia i biały lew to najciekawsze premiery telewizyjne tego weekendu. Warto obejrzeć seriale takie jak Yellowstone czy Cardinal. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Magda Muszyńska
Magda Muszyńska

Programy dokumentalne/rozrywkowe:

PIĄTEK:

Kurt Cobain: Życie bez cenzury
0:25
TVN7

Twórcy dokumentu zastanawiają się, kim był lider zespołu Nirvana, Kurt Cobain. Przedstawiają życie artysty od jego najmłodszych lat, po rozwój kariery muzycznej, kończąc na samobójczej śmierci. To w pełni autoryzowany przez rodzinę Cobaina film, na który składają się liczne zdjęcia, zapiski jego rozmów z bliskimi oraz prywatne nagrania legendy sceny grunge'owej. O muzyku opowiadają jego żona, Courtney Love, oraz najbliżsi przyjaciele. Reżyser Brett Morgen stworzył piękny wizualnie obraz, będący prawdziwym muzycznym kalejdoskopem z lat 90.

Zobacz także:
Brian Johnson: Życie w trasie: Sting – 22:35 (TVP Kultura)

SOBOTA:

Bal Mistrzów Sportu. 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku
20:05
Polsat

Podczas gali zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu na najlepszego polskiego sportowca 2019 roku. Wśród nominowanych znaleźli się: piłkarz Robert Lewandowski, żużlowiec Bartosz Zmarzlik, skoczek narciarski Kamil Stoch, siatkarz Wilfredo Leon, a także lekkoatleci Piotr Lisek i Marcin Lewandowski oraz biegaczki tworzące sztafetę 4x400 metrów: Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic.

Zobacz także:
Chiny - rok 2049 – 19:00 (National Geographic Channel)
Wielkie miłości wielkich artystów: Johnny Cash i June Carter – 22:00 (PLANETE+)

NIEDZIELA:

Dronem nad nieznaną Anglią
17:00
PLANETE+

Sir Tony Robinson to pasjonat historii i wielbiciel podróży. Zwiedził całą Wielką Brytanię za wyjątkiem miejsc opatrzonych zakazem wstępu. Teraz zamierza ominąć wysokie mury i bramy. W tym celu sięgnie po najnowsze technologie nagrywania. Za pomocą dronów zajrzy do strzeżonych lokalizacji takich jak obiekty wojskowe, prywatne rezydencje czy ruiny zamknięte dla zwykłych obywateli.

Zobacz także:
Człowiek lodu: Tajemnicza śmierć – 21:00 (National Geographic Channel)

Strony:

Źródło: fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV