Winning Moves – propozycje świątecznych prezentów

W ofercie Winning Moves można znaleźć m.in. produkty dla fanów Harry'ego Pottera i serialu Przyjaciele.

W ofercie Winning Moves można znaleźć m.in. produkty dla fanów Harry'ego Pottera i serialu Przyjaciele.

Gry planszowe i karciane to ciekawy sposób na zabawę w gronie bliskich. Może być to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu przy okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, a także udany prezent dla pasjonatów takiej rozrywki.

Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie firmy Winning Moves i produktach związanych z popkulturą - a konkretnie z serią Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 i cieszącego się ogromną popularnością serialu komediowego Friends. Poniżej znajdziecie propozycje quizów, gier karcianych i planszowych.

Winning Moves – propozycje świątecznych prezentów - Harry Potter:

Cluedo - Harry Potter

Cluedo to popularna gra detektywistyczna - tym razem w edycji przenoszącej akcję do magicznego świata Harry'ego Pottera. Rozgrywka przeznaczona jest dla od 3 do 5 graczy, których zadaniem jest rozwikłanie tajemnicy zaginionego czarodzieja.

Top Trumps Match - Harry Potter

To ciekawa gra logiczna z bardzo prostymi zasadami, dzięki czemu nada się dla graczy w każdym wieku. Celem jest tu ułożenie pięciu postaci w jednym rzędzie, a do wyboru jest tu 15 różnych bohaterów.

Top Trumps - Harry Potter i Więzień Azkabanu

Top Trumps to popularna gra karciana. Jest to wariacja popularnej gry w Wojnę. Tutaj mamy do czynienia z talią kart z postaciami znanymi z cyklu o Harrym Potterze. W talii znajdują się 33 karty oraz plastikowe pudełko do ich przechowywania.

 Trivial Pursuit - Harry Potter

Miłośników zagadek może zainteresować ten produkt. To quiz o serii Harry Potter, w którym znalazło się aż 600 pytań - niektóre z nich z pewnością będą wyzwaniem nawet dla największych fanów!

Winning Moves – propozycje świątecznych prezentów - Przyjaciele:

Trivial Pursuit - Przyjaciele

To propozycja quizu dla fanów tego popularnego serialu komediowego. Znalazło się tu aż 600 pytań z wszystkich 10 sezonów.

Monopoly - Przyjaciele

Jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie doczekała się też edycji z Przyjaciółmi. Zawiera ona 6 pionków przedstawiających charakterystyczne przedmioty bohaterów i pozwala na zwiedzenie nowojorskich apartamentów oraz kawiarni Central Perk.

Materiał partnerski

Źródło: fot. Winning Moves

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV