Władca Pierścieni – aktorzy kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmienili

Władca Pierścieni to legendarne dzieło J.R.R. Tolkiena, które doczekało się licznych adaptacji. Od pierwszego filmu minęło już prawie 20 lat - zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienili się aktorzy.

Władca Pierścieni to legendarne dzieło J.R.R. Tolkiena, które doczekało się licznych adaptacji. Od pierwszego filmu minęło już prawie 20 lat - zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienili się aktorzy.

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring zadebiutował w kinach prawie 20 lat temu i wraz z kolejnymi odsłonami, trylogia ta stała się jedną z najbardziej znanych w historii kina. Konsumenci kultury na nowo sięgnęli po legendarne książki J.R.R. Tolkiena, a wielu uczyniło to po raz pierwszy na bazie sukcesu filmu. W poniższej galerii chcemy przedstawić Wam, jak zmienili się najbardziej znani aktorzy. Znajdziecie tutaj wielu znakomitych aktorów, których kariery różnie się potem układały. Wielu z nich trudno jest rozpoznać!

Zobaczcie galerię:

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV