Harry Potter – aktorzy kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmienili

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego filmu mija już prawie 20 lat - zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienili się aktorzy.

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego filmu mija już prawie 20 lat - zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienili się aktorzy.

Michalina Reda

Michalina Reda

Harry Potter to główny bohater serii powieści J.K. Rowling, która wyewoluowała w jedną z najbardziej znanych franczyz popkulturowych na całym świecie. Pierwszy film - Harry Potter i Kamień Filozoficzny - zadebiutował prawie 20 lat temu i w wielu przypadkach był trampoliną do sławy - wystarczy wspomnieć choćby trójkę głównych aktorów, do których należą Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint. Dziś obsada Harry'ego Pottera ma kilkanaście ładnych lat na karku więcej - w poniższej galerii chcemy przedstawić Wam, jak zmienili się najbardziej znani aktorzy. Są to zarówno dzieciaki z pierwszej części filmu, jak i dorośli aktorzy, którzy przewijali się przez całą serię - niektórzy są nie do poznania!

Zobaczcie galerię:

Źródło: zdjęcie główne: Warner Bros.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV