Władca Pierścieni – co tu się wyrabia? Najzabawniejsze zdjęcia z planu

Chcemy przedstawić Wam listę najzabawniejszych zdjęć, które powstały na planie filmowej trylogii Władca Pierścieni.

Chcemy przedstawić Wam listę najzabawniejszych zdjęć, które powstały na planie filmowej trylogii Władca Pierścieni.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam galerię zakulisowych zdjęć, które powstały na planie obu części filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. Niektórzy z naszych Czytelników dopytywali o to, czy w podobny sposób moglibyśmy podejść do kinowej trylogii Władca Pierścieni. Postanowiliśmy wyjść Waszym oczekiwaniom naprzeciw - z tą różnicą, że tym razem chcielibyśmy pokazać Wam najzabawniejsze fotografie. Niektóre z nich mogą nas wprowadzić w konsternację... Zobaczcie sami:

Źródło: screenrant.com, ranker.com / zdjęcie główne: New Line Cinema/Wikimedia

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV