Znani aktorzy w serialu Przyjaciele. Przegląd występów gwiazd

Przyjaciele to niezwykłe fenomen w historii telewizji. W gościnnych rolach pojawiały się najwięksi aktorzy znani z kina i telewizji.

S‌erial Przyjaciele to był prawdziwy fenomen, w żadnym innym serialu komediowym nie mieliśmy tylu gościnnych występów największych ówczesnych gwiazd kina i telewizji. I to nie mówimy tutaj tylko o aktorach komediowych jak Billy Crystal czy Robin Williams, ale o aktorach, którzy często z komediami nie mieli nic wspólnego jak Jean Claude Van Damme, Bruce Willis, Gary Oldman czy Brad Pitt. A były przecież jeszcze takie wyjątkowe aktorki jak Julia Roberts, Isabella Rossellini, Susan Sarandon czy Winona Ryder. Tak naprawdę to mówimy tutaj o przynajmniej kilkudziesięciu aktorach, którzy przewinęli się przez 10 sezonów serialu.

Sprawdź swoją wiedzę o serialu Przyjaciele [QUIZ]

W artykule wybrałem dla Was najciekawsze występy bardziej znanych osób. Na końcu wymienię nazwiska, które pominąłem, a o których też warto pamiętać. Łącznie mowa jest o 73 osobach.

Brad Pitt

To był naprawdę zabawny występ. Aktor zagrał Willa z czasów szkoły bohaterów. Wówczas był on chłopakiem z nadwagą, a teraz wygląda świetnie i podoba się Rachel, Phoebe i Monice. Problem polegał na tym, że on nie lubił Rachel za to, jaka była w czasach szkoły. Wspólne scen podczas święta Dziękczynienia bawią do łez.

Tom Selleck

Co prawda, nie jest to epizodyczna gościnna rola, bo Selleck pojawiał się przez kilka sezonów, ale nadal zalicza się do występów gwiazd. Grał tutaj chłopaka Moniki. Aktor wcześniej znany był z kultowego serialu Magnum.

Paul Rudd

Obecnie jest to wielka gwiazda komedii i superbohater z filmu Ant-Man. W Przyjaciołach miał większą rolę przez kilka sezonów, zakończoną ślubem z Phoebe. Miał sporo zabawnych momentów i wnosił dużo dobrego do serialu.

Gary Oldman

Jeden z najlepszych żyjących aktorów miał przekomiczną rolę komediową. Pamiętacie jego wspólne sceny z Joey’em, jak na siebie pluli? Grał on aktora, który razem z Joey’em występował w filmie. A sam Oldman był nominowany do Emmy za tę rolę.

George Clooney i Noah Wyle

Panowie pojawili się w duecie na fali popularności serialu Ostry dyżur, w którym grali główne role. Co ciekawe, tutaj też wcielili się w dość specyficznych lekarzy.


Wygraj wyjazd na zlot fanów Przyjaciół!

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe
Strony: 12345

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
0 -

Jak się robi sceny erotyczne w…

Bogusław Linda uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział, jak wygląda realizacja scen łóżkowych w polskim kinie.…

Magda Muszyńska
spoilery
0 -

The Walking Dead: sezon 8, odcinek…

Po dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w poprzednich odcinkach The Walking Dead, przyszedł czas na…

Ocena recenzenta:
7
Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Takiej opinii o Lidze Sprawiedliwości nie…

Kevin Smith podzielił się w sieci krótką opinią o filmie Liga Sprawiedliwości. Wygląda na to,…

Dawid Muszyński
0 -

Runaways: sezon 1, odcinek 1 –…

Podczas panelu na NY Comic Con poświęconego serialowi Runaways, który w listopadzie będzie miał swoją…

Ocena recenzenta:
7
Norbert Zaskórski
0 -

Kolejne złe wiadomości dla DCEU. Liga…

Według najnowszych prognoz widowisko DCEU o przygodach grupy największych herosów tego uniwersum może zanotować finansowe…

Michał Kujawiński
0 -

Filmy, które zdobyły popularność po latach

Nie wszystkie filmy, które dzisiaj uważamy za klasyki i przykłady świetnego kina, od razu osiągnęły…

Co o tym sądzisz?