Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw
 • Data urodzenia:

  21 kwietnia 1983 (36)
 • Miejsce urodzenia:

  Oksford, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjka
 • Wzrost:

  162 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Gugu Mbatha-Raw edukowała się w Royal Academy of Dramatic Art. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2005 roku w roli Colette Hills w serialu telewizyjnym pt.: Szpital Holby City. Za kreację Dido Elizabeth Belle w produkcji pt.: Belle została nagrodzona m.in. EDA Female Focus Award, BFCC Award, Black Reel oraz AAFCA Award.

W obsadzie (19)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV