The Batman - Tessa Thompson czy Lupita Nyong'o? Pięć kandydatek do roli Catwoman

Dziennikarz portalu Thegww.com donosi, że dowiedział się o trzech kandydatkach do roli Catwoman w filmie The Batman od Matta Reevesa.

Dziennikarz portalu Thegww.com donosi, że dowiedział się o trzech kandydatkach do roli Catwoman w filmie The Batman od Matta Reevesa.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Batman zbliża się wielkimi krokami. Z obsadowych informacji wiemy jedynie, że w tytułowej roli pojawi się Robert Pattinson, a także w filmie zobaczymy Jeffrey'a Wrighta i Jonah Hilla. Od długiego czasu spekuluje się także na temat pojawienia się w filmie postaci Catwoman i tego, która aktorka wcieli się w tę postać. Portal Thegww.com dowiedział się o pięciu kandydatkach starających się o rolę.

Wśród kandydatek są Lupita Nyong'o znana z filmu Czarna Pantera, Tessa Thompson z Thor: Ragnarok oraz Gugu Mbatha-Raw znana z filmu Paradoks Cloverfield. W kręgu zainteresowań są także Alexandra Shipp z Mrocznej Phoenix i Logan Browning znana jako Lizzie z filmu Perfekcja od Netflixa. Informacje te należy traktować na razie z dystansem, ponieważ nie są to oficjalne doniesienia pochodzące od studia lub reżysera. Wybór aktorek zgodny jest jednak ze wcześniejszym raportem Variety, gdzie napisano o poszukiwaniu do tej roli aktorki czarnoskórej. 

Pojawiła się też informacja od Marka Hughesa z Forbesa, który uważa, że w pewnym momencie zobaczymy Robina w świecie wykreowanym przez Reevesa. Dziennikarz zwraca uwagę, że może nie pojawi się od razu w pierwszym filmie, ale dostać mamy przesłanki ku temu, że jest obecny i może w drugiej odsłonie zostanie partnerem Batmana. 

The Batman - premiera w czerwcu 2021 roku.

Źródło: thegww.com/zdjecie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV