Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Meryl Streep

Meryl Streep
 • Data urodzenia:

  22 czerwca 1949 (69)
 • Miejsce urodzenia:

  Summit, New Jersey, USA
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  168 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka - z Donem Gummerem (od 30.09.1978), 4 dzieci: Henry Wolfe (ur. 13.11.1979), Mary Willa (ur. 03.08.1983), Grace Jane (ur. 09.05.1986), Louisa Jacobson (ur. 12.06.1991)
 • Bio:

  Meryl Streep studiowała  w Vassar College, w Dartmouth College oraz na Yale University. Jako aktorka debiutowała w 1977 roku rolą Sharon Miller w filmie telewizyjnym pt.: The Deadliest Season. Została trzykrotnie nagrodzona Oscarem – za tytułową kreację w obrazie pt.: Wybór Zofii, za rolę Margaret Thatcher w produkcji pt.: Żelazna dama oraz za kreację Joanny Kramer w filmie pt.: Sprawa Kramerów.

W obsadzie (62)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV