2. sezon Ozark – teaser, zdjęcia i data premiery

Netflix zaprezentował teaser, zdjęcia oraz datę premiery 2. sezonu thrillera platformy z Jasonem Batemanem w roli głównej.

Netflix zaprezentował teaser, zdjęcia oraz datę premiery 2. sezonu thrillera platformy z Jasonem Batemanem w roli głównej.

Netflix ogłosił dzisiaj, że premiera drugiego sezonu serialu Ozark odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 9:01. W nowej serii będziemy śledzić dalsze losy Marty'ego Byrde'a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotykowego kartelu. W momencie, kiedy Byrde'om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwzględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała. Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde'owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość. Zadebiutował teaser nowego sezonu, który jest dostępny poniżej.

Pojawiły się również zdjęcia promujące 2. serię:

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV