Aktorka z „Igrzysk śmierci” w obsadzie „Sleepy Hollow”

Amandla Stenberg dostaje dużą rolę w kolejnych odcinkach serialu Sleepy Hollow.

Amandla Stenberg dostaje dużą rolę w kolejnych odcinkach serialu Sleepy Hollow.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Stenberg, która w filmie Igrzyska śmierci grała Rue, wcieli się w serialu w Macey, córkę kapitana Franka Irvinga (Orlando Jones). Zadebiutuje w odcinku, którego emisja zaplanowana jest na 25 listopada.

Przypomnijmy, że Sleepy Hollow odniósł sukces tej jesieni, stając się pierwszym nowym serialem, który dostał zamówienie na 2. sezon. Obecnie ma on trzytygodniową przerwę. Po powrocie zadebiutuje w dużej roli John Noble.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV