Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Aladyn – Dżasmina z większą rolą i hip-hopowy Dżin. Producent zapowiada film

Aladyn to nadchodzący aktorski film Disneya, w którym zobaczymy znanych z animacji bohaterów. Teraz producent zapowiada, czego możemy się spodziewać po nowej wersji filmu,

Aladyn to nadchodzący film aktorski studia Disney, który bazuje na znanej animacji sprzed lat. Na ekranie ponownie zobaczymy tytułowego bohatera, a wraz z nim Dżasminę i Dżina – w całą trójkę wcielają się odpowiednio Mena Massoud, Naomi Scott i Will Smith.

Producent nowego filmu, Dan Lin, miał okazję przez chwilę porozmawiać z dziennikarzem Variety i zdradził kilka ciekawostek na temat nadchodzącej produkcji. Największym zainteresowaniem cieszy się wątek Dżina, który docelowo w filmie powinien być niebieski – pierwsze materiały promocyjne pokazywały Willa Smitha w ludzkiej postaci, co zdezorientowało część fanów oczekujących na produkcję. Lin raz jeszcze zapewnia, że Dżin będzie niebieski – opisując postać, powiedział:

To duży, niebieski Dżin. Ma świetny ogon, jest raczej masywny i oczywiście bardzo zabawny. Wnosi do tego filmu swój własny styl i smaczek hip-hopowy.

Lin został również zapytany o to, jakie piosenki usłyszymy w filmie. Jak się okazuje, twórcy przygotowali kilka nowych kawałków, w tym pieśń Dżasminy. Ma ona pełnić rolę swoistego hymnu i pokazywać dziewczynę silną i niezależną – właśnie taką księżniczkę zobaczymy w nowym filmie. Piosenki do filmu Aladyn napisali Benji Pasek i Justin Paul, autorzy utworów do La La Land i Król rozrywki. Jak mówi Lin:

To traktuje o jej sile, o jej niezależności, o tym, jak bardzo chciałaby być sułtanem… Mieliśmy takie wrażenie, że w pierwszym filmie jej cel nie był do końca jasny. Że chodziło tylko o to, by poznać faceta. A tutaj ona chce czegoś więcej, chce ocalić swój świat, chce odegrać znaczącą rolę w przewodzeniu swoim królestwem.

Przypomnijmy, że wcześniej już Naomi Scott zapowiadała, że jej Dżasmina będzie osobą z krwi i kości. Jak mówiła:

Ona może być zarówno silna i dobrze się bawić, jak i popełniać błędy czy podchodzić do wszystkiego emocjonalnie. Jest kobietą wielowymiarową, nie musi uosabiać tylko jednego. W tym filmie widzimy ją trochę jak na rollercoasterze, co jest zupełnym przeciwieństwem jej poprzedniego jedynego celu, jakim było zakochanie się i wyjście za mąż.

Plotka
-
Plotka
-

Aladyn – premiera w maju.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Screen Rant
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – kostiumy…

Do sieci trafiły zdjęcia figurek kolekcjonerskich i zabawek z serii Funko POP, które promują film…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]