Aladyn – Dżasmina z większą rolą i hip-hopowy Dżin. Producent zapowiada film

Aladyn to nadchodzący aktorski film Disneya, w którym zobaczymy znanych z animacji bohaterów. Teraz producent zapowiada, czego możemy się spodziewać po nowej wersji filmu,

Aladyn to nadchodzący aktorski film Disneya, w którym zobaczymy znanych z animacji bohaterów. Teraz producent zapowiada, czego możemy się spodziewać po nowej wersji filmu,

Aladdin to nadchodzący film aktorski studia Disney, który bazuje na znanej animacji sprzed lat. Na ekranie ponownie zobaczymy tytułowego bohatera, a wraz z nim Dżasminę i Dżina - w całą trójkę wcielają się odpowiednio Mena Massoud, Naomi Scott i Will Smith.

Producent nowego filmu, Dan Lin, miał okazję przez chwilę porozmawiać z dziennikarzem Variety i zdradził kilka ciekawostek na temat nadchodzącej produkcji. Największym zainteresowaniem cieszy się wątek Dżina, który docelowo w filmie powinien być niebieski - pierwsze materiały promocyjne pokazywały Willa Smitha w ludzkiej postaci, co zdezorientowało część fanów oczekujących na produkcję. Lin raz jeszcze zapewnia, że Dżin będzie niebieski - opisując postać, powiedział:

To duży, niebieski Dżin. Ma świetny ogon, jest raczej masywny i oczywiście bardzo zabawny. Wnosi do tego filmu swój własny styl i smaczek hip-hopowy.

Lin został również zapytany o to, jakie piosenki usłyszymy w filmie. Jak się okazuje, twórcy przygotowali kilka nowych kawałków, w tym pieśń Dżasminy. Ma ona pełnić rolę swoistego hymnu i pokazywać dziewczynę silną i niezależną - właśnie taką księżniczkę zobaczymy w nowym filmie. Piosenki do filmu Aladyn napisali Benji Pasek i Justin Paul, autorzy utworów do La La Land i The Greatest Showman. Jak mówi Lin:

To traktuje o jej sile, o jej niezależności, o tym, jak bardzo chciałaby być sułtanem... Mieliśmy takie wrażenie, że w pierwszym filmie jej cel nie był do końca jasny. Że chodziło tylko o to, by poznać faceta. A tutaj ona chce czegoś więcej, chce ocalić swój świat, chce odegrać znaczącą rolę w przewodzeniu swoim królestwem.

Przypomnijmy, że wcześniej już Naomi Scott zapowiadała, że jej Dżasmina będzie osobą z krwi i kości. Jak mówiła:

Ona może być zarówno silna i dobrze się bawić, jak i popełniać błędy czy podchodzić do wszystkiego emocjonalnie. Jest kobietą wielowymiarową, nie musi uosabiać tylko jednego. W tym filmie widzimy ją trochę jak na rollercoasterze, co jest zupełnym przeciwieństwem jej poprzedniego jedynego celu, jakim było zakochanie się i wyjście za mąż.

Aladyn - premiera w maju.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV