Aladyn – Naomi Scott śpiewa nową piosenkę. Posłuchaj fragment utworu

Do sieci trafił fragment jednego z nowych utworów stworzonych specjalnie dla filmu aktorskiego Aladyn od Disneya. Piosenkę śpiewa Naomi Scott.

Do sieci trafił fragment jednego z nowych utworów stworzonych specjalnie dla filmu aktorskiego Aladyn od Disneya. Piosenkę śpiewa Naomi Scott.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  muzyka 

W zwiastunie filmu Aladyn usłyszeliśmy dwa kultowe utwory z animacji – Nie ma takich dwóch (Friend Like Me) oraz To nowy świat (A Whole New World). W filmie usłyszymy także wiele nowych kawałków, które zostały stworzone specjalnie pod film aktorski.

Teraz za sprawą jednego z produktów promujących film (zabawka od Jakks Toys), usłyszeć możemy fragment utworu w wykonaniu Naomi Scott. Jakość nagrania nie jest najlepsza, ale daje nam okazję do sprawdzenia, co nowego przygotowali twórcy. Posłuchajcie sami:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🕌(TURN UP VOLUME TO MAX) SMALL SNIPPET OF JASMINES NEW SONG ‘SPEECHLESS’! TYSM FOR @nscottbr FOR FINDING! Found from a new @jakkstoys Singing Muscial Doll! This songs like a nice poppy very vocal powerful song you can listen to more than once! I felt like the new Beauty and the Beast songs like Days in the Sun, where a 1 time listen! This is great tho!✨🧞‍♂️✨ #disneyart #pixarpier #waltdisneyworld #jasmine #aladdin #aladdinmovie #aladdinliveaction #entertainmentweekly #disneyarts #princessjasmine #digitalart #illustration #doodle #disneyfanart #disneylove #disneycharacter #waltdisney #disneydrawing #disneyobsessed #disneyside #disney #waltdisneyworld #naomiscott #aladdinbroadway #aladdinmovie #aladdinliveaction #disneyaladdin #menamassoud #willsmith #willsmithgenie #aladdin2019 #aladdinpresstour #naomiscottisprincessjasmine

Post udostępniony przez Aladdins Remake (@aladdinsremake)

Za nowe utwory odpowiedzialni będą autorzy piosenek m.in. do filmu La La Land, Benj asek i Justin Paul. Według reżysera, utwory te pozwolą fanom na nowo poznać historię Aladyna. Przypomnijmy, że w obsadzie są Will Smith (Dżin), Mena Massoud (Aladyn), Naomi Scott (księżniczka Jasmine), Marwan Kenzari (Jafar), Navid Negahban (sułtan), Nasim Pedrad (Dalia), Billy Magnussen (książę Anders) i Numan Acar (Hakim).

Aladyn - premiera filmu w Polsce 24 maja.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV