Przeczytaj w weekend

Alex Ross przerobił legendarną okładkę komiksu z Batmanem – oto efekt

Rysownik komiksów Alex Ross zaprezentował wariant okładki zeszytu Detective Comics #1000, która nawiązuje do pierwszego pojawienia się Batmana.

Rysownik komiksów Alex Ross zaprezentował wariant okładki zeszytu Detective Comics #1000, która nawiązuje do pierwszego pojawienia się Batmana.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  okładka 

Już niebawem druga seria DC doczeka się 1000 odsłon - po Action Comics stanie się tak z Detective Comics. Oznaczony numerem #1000 zeszyt z wielu powodów będzie dla wydawnictwa wyjątkowy. Wiemy już, że znajdzie się w nim kilka wariantów okładek, które przygotują największe legendy komiksu: Frank Miller, Bill Sienkiewicz, Jim Steranko, Bruce Timm czy Tim Sale . Wśród tego zacnego towarzystwa nie mogło zabraknąć miejsca dla Alex Ross, rysownika, którego ilustracje do takich historii jak Justice Vol. 1 czy Przyjdź Królestwo przez niektórych uznawane są za dzieła sztuki. Artysta w swojej pracy przerobił okładkę zeszytu Detective Comics #27 - pierwszego, w którym pojawił się Batman.

Sam zeszyt Detective Comics #1000 ukaże się w USA 27 marca.

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Alex Ross/DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV