Marvel – zupełnie nowi Strażnicy Galaktyki w komiksie. Oto skład grupy

Marvel od dłuższego czasu przygotowywał fanów na to, że Strażnicy Galaktyki w komiksie zmienią skład - poznaliśmy już listę postaci, którzy obecnie tworzą grupę.

Marvel od dłuższego czasu przygotowywał fanów na to, że Strażnicy Galaktyki w komiksie zmienią skład - poznaliśmy już listę postaci, którzy obecnie tworzą grupę.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Od jakiegoś czasu Marvel ustami swoich włodarzy zapewniał, że Strażnicy Galaktyki w komiksie będą mieli nowy skład - do takiego obrotu spraw przygotowywały nas ostatnie historie. W serii Infinity Wars okazało się, że główną antagonistką uniwersum stała się działająca jako Requiem Gamora, Drax poniósł śmierć, by uratować Wszechświat, a Rocket Raccoon z nieznanych na razie przyczyn zniknął z pola widzenia. To właśnie w takich okolicznościach dochodziło do rebootu opowieści o kosmicznej drużynie herosów.

W pierwszym zeszycie nowej serii międzygalaktyczni bohaterowie gromadzą się wspólnie, aby odczytać testament zmarłego w Infinity Wars Thanosa. Sprawy skomplikowały się jednak wtedy, gdy wraz z nimi na spotkaniu pokazał się Czarny Zakon, znany w MCU jako Dzieci Thanosa - te porywają ciało Szalonego Tytana i dostarczają je Heli. Problemem w ożywieniu złoczyńcy może być to, że w dalszym ciągu trzeba odnaleźć jego odciętą głowę...

Sęk w tym, że uciekając Czarny Zakon otworzył czarną dziurę, która zaczęła pochłaniać kolejne postacie. Star-Lord i Groot zdołali ocalić jeszcze czwórkę z nich. Są to:

Wraz ze Star-Lordem i Grootem właśnie ci bohaterowie utworzyli nową grupę Strażników Galaktyki.

Zeszyt Guardians of the Galaxy #1 może nabyć w sklepie Marvela.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV