Przeczytaj w weekend

Alita: Battle Angel – nowy zwiastun. Widowiskowa adaptacja mangi!

Alita: Battle Angel to hollywoodzka superprodukcja Roberta Rodrigueza i Jamesa Camerona. Oparta jest ona na popularnej mandze Battle Angel Alita.

Alita: Battle Angel to hollywoodzka superprodukcja Roberta Rodrigueza i Jamesa Camerona. Oparta jest ona na popularnej mandze Battle Angel Alita.

Adam Siennica

Adam Siennica

Alita: Battle Angel to opowieść o nadziei i miłość osadzona w dalekiej przyszłości. Bohaterką jest Alita (Rosa Salazar), która została odnaleziona na złomowisku przez Ido (Christoph Waltz). Zabrał on nieprzytomnego cyborga do swojej kliniki, gdzie Alita budzi się bez wspomnień o tym, kim była. Dziewczyna próbuje żyć i nawiązywać nowe relacje. Wszystko, co kocha zostanie zagrożone przez siły, które chcą jej śmierć. Kobieta odkrywa w sobie zabójcze umiejętności i staje do walki, która zmieni świat.

W obsadzie są także Jennifer Connelly, Mahershala Ali, Ed Skrein i Jackie Earle Haley. Robert Rodriguez wyreżyserował na podstawie scenariusza, który napisał z Jamesem Cameronem oraz Laetą Kalogridis. Film oparty jest na mandze Yukito Kishiro.

Alita: Battle Angel - premiera w lutym 2019 roku.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV