Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Aquaman – czy w filmie pojawią się członkowie Ligi Sprawiedliwości?

James Wan, reżyser filmu Aquaman odpowiedział na pytanie, czy możemy spodziewać się cameo pozostałych członków Ligi Sprawiedliwości. Zobaczcie też nowe zdjęcie zabawkowej Mery w zupełnie innym kostiumie.

W tym roku na ekrany kin wejdzie Aquaman, gdzie w roli głównej występuje Jason Momoa. Bohatera poznaliśmy już we wcześniejszym filmie Liga Sprawiedliwości, a także przez chwilę w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Skoro więc on pojawił się we wcześniejszych produkcjach w roli epizodycznej, w głowach fanów natychmiast narodziło się następujące pytanie – czy w nadchodzącej produkcji zobaczymy cameo pozostałych członków Ligi Sprawiedliwości? Reżyser, James Wan, jasno tłumaczy, że nie.

Chciałem utrzymać tę historię wyłącznie w świecie Aquamana i nie musieć martwić się o to, co inni bohaterowie robią w swoich filmach oraz jak wpłynie to na nas. Dla mnie najprostszym sposobem było by utrzymać to w porządku – niech to będzie proste i niech to będzie tylko historia Aquamana.

DC i Warner Bros. niejednokrotnie byli krytykowani za bałagan w filmach oraz fakt, że przed solowymi produkcjami o superbohaterach poznaliśmy ich w zbiorowej produkcji. W chwili obecnej wytwórnia zmienia swoją strategię, a nowa wizja będzie dotyczyć tylko solowych bohaterów oraz ich filmów. Na tę chwilę nie ma mowy o ewentualnych crossoverach, jednak jeśli w przyszłości te założenia się zmienią, natychmiast Was o tym poinformujemy.

-
-

Tymczasem zobaczcie nowe zdjęcie zabawkowej Mery. Jest to elegancka suknia inspirowana komiksowymi pierwowzorami – być może bohaterka wystąpi w podobnej kreacji w nadchodzącym filmie.

Aquaman zadebiutuje 21 grudnia.

Źródło: screenrant.com, comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.