Przeczytaj w weekend

Arrow i Legends of Tomorrow - co w kolejnych odcinkach? [WIDEO I ZDJĘCIA]

W sieci pojawiły się materiały promujące kolejne epizody seriali należących do Arrowverse.

W sieci pojawiły się materiały promujące kolejne epizody seriali należących do Arrowverse.

Serial Arrow powróci z 20. odcinkiem 7. sezonu 29 kwietnia. Nosi on tytuł Confessions. Zadebiutował zwiastun tego epizodu.

Tego samego dnia na antenie The CW zadebiutuje 13. odcinek 4. sezonu serialu Legends of Tomorrow zatytułowany Egg MacGuffin.

Zobaczcie zwiastun tego epizodu:

Pojawiły się również zdjęcia promujące ten odcinek:

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Dean Buscher/The CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV