Arrow: sezon 8. - Tom Welling w obsadzie? Nieoficjalne informacje

Arrow powróci z 8. i finałowym sezonem. Zgodnie z nieoficjalnymi pogłoskami, w obsadzie może pojawić się Tom Welling, gwiazda serialu Tajemnice Smallville.

Arrow powróci z 8. i finałowym sezonem. Zgodnie z nieoficjalnymi pogłoskami, w obsadzie może pojawić się Tom Welling, gwiazda serialu Tajemnice Smallville.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Arrow otrzymał zamówienie na 8. sezon, który ma być jednocześnie finałową odsłoną serialu. Według zapowiedzi Stephena Amella, odtwórcy głównej roli, w ostatniej serii zobaczymy tylko 10 odcinków serialu. Nowa seria ma zadebiutować jeszcze w tym roku, a fani powoli przygotowują się do emocjonalnego pożegnania.

Tymczasem teraz w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje mówiące o tym, że w obsadzie 8. sezonu Arrow może pojawić się Tom Welling. Aktora znamy przede wszystkim z roli Clarka Kenta, Supermana w serialu Tajemnice Smallville. Informacją podzielił się jeden z uczestników nowozelandzkiego Armageddon Expo - podczas panelu Welling miał osobiście oświadczyć, że pojawi się w serialu Arrow. Nie zdradził jednak, kogo może zagrać ani jak duża będzie to rola.

Tom WellingŹródło: CW

Wpis o ogłoszeniu zniknął z sieci, w związku z czym na ten moment traktujmy doniesienia nieoficjalnie, przynajmniej dopóki nie zostaną skomentowane przez aktora w mediach.

Arrow jest w trakcie emisji 7. sezonu. Kolejny odcinek, Lost Canary, zostanie wyemitowany w USA dziś, 15 kwietnia.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV