Przeczytaj w weekend

Arrow – zdjęcia z planu reżyserskiego debiutu odtwórcy Johna Diggle’a

W sieci pojawiły się zdjęcia zza kulis produkcji jednego z odcinków 7. sezonu serialu Arrow. Za jego kamerą stanie znany widzom serialu David Ramsey.

W sieci pojawiły się zdjęcia zza kulis produkcji jednego z odcinków 7. sezonu serialu Arrow. Za jego kamerą stanie znany widzom serialu David Ramsey.

11. odcinek 7. sezonu serialu Arrow wyreżyseruje David Ramsey, który w produkcji wciela się w rolę Johna Diggle'a. Aktor podzielił się z fanami zdjęciami na Instagramie zza kulis tego właśnie epizodu. Możecie je obejrzeć poniżej.

 

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Bettina Strauss/The CW

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV