Arrowverse - ile będzie trwać kolejny crossover seriali?

The CW ogłosiło nowe szczegóły dotyczące kolejnego crossoveru seriali należących do Arrowverse.

The CW ogłosiło nowe szczegóły dotyczące kolejnego crossoveru seriali należących do Arrowverse.

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach to tytuł nadchodzącego crossoveru Arrowverse, którego powstanie zapowiedziano tuż po zakończeniu emisji Elseworlds. Teraz Mark Pedowitz, prezes The CW na upfrontowej prezentacji stacji ujawnił, że wydarzenie będzie trwać "5 godzin w 2 kwartałach". Pierwsza część zdania odnosi się oczywiście do pięciu seriali wchodzących w skład Arrowverse, do których już niedługo dołączy Batwoman. Natomiast drugi człon jest bardziej tajemniczy. Być może chodzi tutaj, że crossover nie zostanie zakończony w jednym tygodniu, a jego dalsza część będzie kontynuowana w późniejszych odcinkach poszczególnych sezonów seriali.

Dla przypomnienia w komiksowej serii na wolność wydostaje się Antymonitor. Wraz z Psycho Piratem zaczyna on siać zniszczenie na Ziemi i w równoległych wszechświatach, rozpoczynając totalną wojnę. Natomiast Flash umiera podczas próby zniszczenia działa antymaterii, przyspieszając w czasie do tego stopnia, że ​​szybko starzeje się i rozpada się w pył, doświadczając swojej przeszłości. Po tej ofierze Wally West przyjął tożsamość Flasha.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: Jack Rowand/The CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV