Autor muzyki do Wiedźmina 3 w siedzibie Netflixa. Co to może oznaczać?

Mikołaj Stroiński to kompozytor muzyki, znany z pracy przy grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na swoim Facebooku ogłosił, że zameldował się w siedzibie platformy Netflix w Los Angeles.

Mikołaj Stroiński to kompozytor muzyki, znany z pracy przy grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na swoim Facebooku ogłosił, że zameldował się w siedzibie platformy Netflix w Los Angeles.

Adam Siennica

Adam Siennica

Mikołaj Stroiński nie zdradził żadnych informacji o tym, dlaczego udał się na spotkanie w siedzibie platformy Netflix. Ogłosił jedynie ten fakt na Facebooku.

Mikołaj Stroiński - wpis na Facebooku
fot. FB.com/mikolai.stroinski

Przypuszczamy, że może to mieć związek z planowanym serialem Netflixa opartym na książkach Andrzej Sapkowski o Wiedźminie. Mikołaj Stroiński tworzył muzykę do gry The Witcher 3: Wild Hunt, więc nie byłoby to nic zaskakującego, że producenci chcieliby kogoś, kto zna i czuje ten klimat. Szczególnie byłaby to dobra wiadomość dla fanów gry, dla których jego muzyka jest ważną częścią atmosfery świata fantasy.

Stroiński tworzył również muzykę do takich gier, jak The Vanishing of Ethan Carter czy Dark Souls II. Pracuje też w amerykańskiej telewizji, tworząc muzykę do różnych programów. W Polsce komponował do seriali Bez tajemnic, Paradoks oraz Zbrodnia.

Czytaj także: Bagiński o serialu Wiedźmin

Oczywiście to spotkanie może nie mieć żadnego związku z serialem The Witcher. Są to jedynie nasze spekulacje. Czekamy na oficjalne informacje.

Źródło: Facebook Mikołaja Stroińskiego / zdjęcie główne; materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV