Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona w zwiastunie? Zobacz też nowe fanarty

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała istnieć. Los spotkał jedną z tych, którą w zwiastunie Avengers: Endgame wypatrzył jeden z fanów.

Pamiętacie zapewne te wszystkie plakaty do Avengers: Wojna bez granic, gdzie wielu fanów dopatrywało się obecności Ant-Mana. Każda najmniejsza kropka lub piksel mogły świadczyć o jego małym udziale nie tylko na plakacie, ale też w samym filmie. Wiemy już, że tak się nie stało, ale spekulacji było wiele i mógł to być dowód dla twórców Marvel Studios, że Scott Lang jest postacią lubianą.

Wygląda na to, że zabawa jest kontynuowana przez jednego z fanów, który na zwiastunie Avengers: Endgamezauważył… Groota. Jest to jedna z postaci, która wyparowała razem z połową innych istnień w kosmosie, co mogłoby zatem utrudnić jego pojawienie się w towarzystwie Tony’ego Starka. Zobaczcie jednak sami, co zauważył autor wpisu na Twitterze:

Zapewne jest to tylko kwestia ludzkiego oka, które w różnych kształtach może zobaczyć to, co chciałoby widzieć. Trzeba jednak przyznać, że gdy już Ronin na dobre zadomowi się w Kinowym Uniwersum Marvela, jest godny następca do roli Sokolego Oka.

-
-

Warto przy tej okazji odnotować, że zmieniła się data premiery filmu Avengers: Endgame. Pierwotnie produkcja w Stanach Zjednoczonych miała zadebiutować na początku maja, ale ponownie jak w przypadku Wojny bez granic, przyspieszono ją na 26 kwietnia, tak jak w większości państw. Film zadebiutuje zatem w tym samym czasie, co ma zmniejszyć ilość spoilerów krążących po sieci, a widzowie na całym świecie będą mogli udać się na film w tym samym czasie i nie będą musieli bać się przed włączeniem internetu.

Na koniec prezentujemy wam nowe fanarty. Autorem jednego z nich jest popularny Boss Logic, który tym razem pokazuje moment, w którym Hawkeye traci swoją rodzinę. Nie jest to oczywiście pewna informacja, że bohater grany przez Jeremy’ego Rennera utraci swoich bliskich pod wpływem działania rękawicy, ale jego przemiana w Ronina mogła być właśnie spowodowana tak silnym bodźcem. Drugą grafiką jest plakat z Tonym Starkiem, który nawiązuje do filmu Marsjanin. Zobaczcie koniecznie:

Premiera filmu Avengers: Endgame już w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Gra o tron – Kit Harington…

Ekipa skończyła pracę na planie 8. sezonu serialu Gra o tron w 2018 roku. Kit…

Adam Siennica
-

Filmy DC będą czerpać ze stylu…

Toby Emmerich z Warner Bros Pictures to jedna z osób, która weszła na wysokie stanowisko…

Adam Siennica
-

Shyamalan chciałby zająć się filmem Marvela…

M Night. Shymalan to reżyser goszczącego na ekranach Glass. W jednym z wywiadów promocyjnych zapytano…

Adam Siennica
-

Liga Sprawiedliwości – ujawniono oceny bohaterów…

Liga Sprawiedliwości okazała się artystyczną i komercyjną klapą. Zaskakują jednak informacje z pokazów testowych o…

Adam Siennica
Plotka
-

Titans – kiedy zdjęcia do 2.…

Titans to serial wyprodukowany przez platformę DC Universe, który doczeka się 2. sezonu. Do sieci…

Adam Siennica
-

Fantastyczne zwierzęta 3 – zdjęcia rozpoczną…

Powstaną Fantastyczne zwierzęta 3 i nikt nie miał tu wątpliwości. Jednak zdjęcia nie rozpoczną się…

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]