Repertuar kin Nowość Program TV

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona w zwiastunie? Zobacz też nowe fanarty

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała istnieć. Los spotkał jedną z tych, którą w zwiastunie Avengers: Endgame wypatrzył jeden z fanów.

Pamiętacie zapewne te wszystkie plakaty do Avengers: Wojna bez granic, gdzie wielu fanów dopatrywało się obecności Ant-Mana. Każda najmniejsza kropka lub piksel mogły świadczyć o jego małym udziale nie tylko na plakacie, ale też w samym filmie. Wiemy już, że tak się nie stało, ale spekulacji było wiele i mógł to być dowód dla twórców Marvel Studios, że Scott Lang jest postacią lubianą.

Wygląda na to, że zabawa jest kontynuowana przez jednego z fanów, który na zwiastunie Avengers: Koniec gryzauważył… Groota. Jest to jedna z postaci, która wyparowała razem z połową innych istnień w kosmosie, co mogłoby zatem utrudnić jego pojawienie się w towarzystwie Tony’ego Starka. Zobaczcie jednak sami, co zauważył autor wpisu na Twitterze:

Zapewne jest to tylko kwestia ludzkiego oka, które w różnych kształtach może zobaczyć to, co chciałoby widzieć. Trzeba jednak przyznać, że gdy już Ronin na dobre zadomowi się w Kinowym Uniwersum Marvela, jest godny następca do roli Sokolego Oka.

-
-

Warto przy tej okazji odnotować, że zmieniła się data premiery filmu Avengers: Koniec gry. Pierwotnie produkcja w Stanach Zjednoczonych miała zadebiutować na początku maja, ale ponownie jak w przypadku Wojny bez granic, przyspieszono ją na 26 kwietnia, tak jak w większości państw. Film zadebiutuje zatem w tym samym czasie, co ma zmniejszyć ilość spoilerów krążących po sieci, a widzowie na całym świecie będą mogli udać się na film w tym samym czasie i nie będą musieli bać się przed włączeniem internetu.

Na koniec prezentujemy wam nowe fanarty. Autorem jednego z nich jest popularny Boss Logic, który tym razem pokazuje moment, w którym Hawkeye traci swoją rodzinę. Nie jest to oczywiście pewna informacja, że bohater grany przez Jeremy’ego Rennera utraci swoich bliskich pod wpływem działania rękawicy, ale jego przemiana w Ronina mogła być właśnie spowodowana tak silnym bodźcem. Drugą grafiką jest plakat z Tonym Starkiem, który nawiązuje do filmu Marsjanin. Zobaczcie koniecznie:

Premiera filmu Avengers: Koniec gry już w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.