Avengers: Endgame – martwa postać zauważona w zwiastunie? Zobacz też nowe fanarty

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała istnieć. Los spotkał jedną z tych, którą w zwiastunie Avengers: Endgame wypatrzył jeden z fanów.

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała istnieć. Los spotkał jedną z tych, którą w zwiastunie Avengers: Endgame wypatrzył jeden z fanów.

Pamiętacie zapewne te wszystkie plakaty do Avengers: Infinity War, gdzie wielu fanów dopatrywało się obecności Ant-Mana. Każda najmniejsza kropka lub piksel mogły świadczyć o jego małym udziale nie tylko na plakacie, ale też w samym filmie. Wiemy już, że tak się nie stało, ale spekulacji było wiele i mógł to być dowód dla twórców Marvel Studios, że Scott Lang jest postacią lubianą.

Wygląda na to, że zabawa jest kontynuowana przez jednego z fanów, który na zwiastunie Avengers: Endgamezauważył... Groota. Jest to jedna z postaci, która wyparowała razem z połową innych istnień w kosmosie, co mogłoby zatem utrudnić jego pojawienie się w towarzystwie Tony'ego Starka. Zobaczcie jednak sami, co zauważył autor wpisu na Twitterze:

Zapewne jest to tylko kwestia ludzkiego oka, które w różnych kształtach może zobaczyć to, co chciałoby widzieć. Trzeba jednak przyznać, że gdy już Ronin na dobre zadomowi się w Kinowym Uniwersum Marvela, jest godny następca do roli Sokolego Oka.

Warto przy tej okazji odnotować, że zmieniła się data premiery filmu Avengers: Endgame. Pierwotnie produkcja w Stanach Zjednoczonych miała zadebiutować na początku maja, ale ponownie jak w przypadku Wojny bez granic, przyspieszono ją na 26 kwietnia, tak jak w większości państw. Film zadebiutuje zatem w tym samym czasie, co ma zmniejszyć ilość spoilerów krążących po sieci, a widzowie na całym świecie będą mogli udać się na film w tym samym czasie i nie będą musieli bać się przed włączeniem internetu.

Na koniec prezentujemy wam nowe fanarty. Autorem jednego z nich jest popularny Boss Logic, który tym razem pokazuje moment, w którym Hawkeye traci swoją rodzinę. Nie jest to oczywiście pewna informacja, że bohater grany przez Jeremy'ego Rennera utraci swoich bliskich pod wpływem działania rękawicy, ale jego przemiana w Ronina mogła być właśnie spowodowana tak silnym bodźcem. Drugą grafiką jest plakat z Tonym Starkiem, który nawiązuje do filmu Marsjanin. Zobaczcie koniecznie:

Premiera filmu Avengers: Endgame już w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV