Avengers: Endgame zaczął, Arrowverse podłapuje. Ochrona scenariusza jak w MCU

Odpowiedzialni za Arrowverse przynajmniej na poziomie ochrony scenariusza zapragnęli być jak twórcy Avengers: Endgame z MCU - poznajcie szczegóły.

Odpowiedzialni za Arrowverse przynajmniej na poziomie ochrony scenariusza zapragnęli być jak twórcy Avengers: Endgame z MCU - poznajcie szczegóły.

Nie jest żadną tajemnicą, że w trakcie prac nad Avengers: Endgame i Wojną bez granic reżyserzy filmu, bracia Russo, ochronę scenariusza wynieśli na niespotykany do tej pory poziom - przypomnijmy, że aktorzy dostawali kilka jego wersji, ewentualnie wręczano im niepełne historie, a na planie zdarzało się także kręcenie fałszywych scen. Wygląda na to, że ścieżką przetartą przez MCU postanowili podążać odpowiedzialni za Arrowverse.

Odtwórca głównej roli w serialu Arrow, Stephen Amell, zamieścił na swoim koncie na Twitterze zdjęcie przedstawiające materiały związane z tegorocznym crossoverem, który będzie oparty na komiksie Kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Aktor pokazał pięć wersji scenariusza rozpisanych pod konkretny serial. Na każdej z nich znajduje się znak wodny z nazwiskiem Amella, jak również ostrzeżenie, by nie pokazywać dokumentu komukolwiek innemu. Z notatek dowiemy się jeszcze o konsekwencjach pozostawienia skryptów w nieodpowiednim miejscu; ich autorzy w przypadku wersji dedykowanej Batwoman doradzają, by po przeczytaniu scenariusz został zniszczony. Zobaczcie sami:

Crossoverfot. Twitter/Stephen Amell

Być może dlatego Amell zapytany niedawno o fabułę crossoveru przyznał:

Dopiero co przeczytałem zarys fabuły. O kur...!

Tegoroczny crossover rozpocznie się 9 grudnia w serialu Flash

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: The CW/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV