Repertuar kin Nowość Program TV

Avengers: Endgame – żaden z bohaterów tak naprawdę nie odszedł? Nowa teoria

Do sieci trafiła kolejna teoria dotycząca fabuły filmu Avengers: Endgame. Jeden z fanów założył scenariusz, według którego nikt z bohaterów tak naprawdę nie umiera pod wpływem rękawicy nieskończoności.

Działanie Rękawicy Nieskończoności w filmie Avengers: Wojna bez granic doprowadziło do wymazania połowy istnień we wszechświecie. Słowa te potwierdziła również Czarna Wdowa w zwiastunie Avengers: Koniec gry. Jednak jeden z użytkowników Reddita zauważył, że nie jest to takie pewne.

Do teorii skłoniło go pojawienie się w zwiastunie Scotta Langa. Pamiętamy, że pod koniec Ant-Man i Osa, bohater ten znajdował się w wymiarze kwantowym. Większość widzów założyła, że będzie to kluczowy element, który pomoże odwrócić działanie rękawicy, a raczej chodzi tutaj o podróże w czasie.

Użytkownik o nicku joethehamface twierdzi jednak, że tak naprawdę żadna z postaci nie umarła zaraz po wyparowaniu. Bohaterowie tacy jak Spider-Man czy Scarlet Witch, przenieśli się do innej rzeczywistości. Autor teorii zwraca uwagę na słowa Thanosa, który oznajmił, że przy pomocy Rękawicy Nieskończoności, może manipulować rzeczywistością, a zatem przy jej użyciu mógłby stworzyć zupełnie alternatywny świat, gdzie zostali przeniesieni wspomniani bohaterowie oraz reszta z połowy istnień w kosmosie.

-
-

Jaki zatem udział w tym wszystkim ma Scott? Teoria wyjaśnia, że podczas obecności w wymiarze kwantowym, bohater był nietykalny. Autor zwraca uwagę, że Ant-Man jest jedyną osobą zdolną do podróżowania pomiędzy dwiema rzeczywistościami, a może nawet jest rozdarty pomiędzy nimi.

Co myślicie o tej teorii? Dajcie znać w komentarzach. Premiera filmu 26 kwietnia.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.