Zwiastun Kapitan Marvel zawiera nawiązanie do filmu Avengers?

Zwiastun filmu Kapitan Marvel może zawierać odniesienie do produkcji Avengers. Mamy również okazję zobaczyć nowe szkice z tytułową bohaterką.

Zwiastun filmu Kapitan Marvel może zawierać odniesienie do produkcji Avengers. Mamy również okazję zobaczyć nowe szkice z tytułową bohaterką.

Drugi zwiastun Captain Marvel pełen jest easter eggów i jednocześnie otwiera wiele pól do spekulacji - staraliśmy się zebrać je wszystkie w tym miejscu. Jak zauważa jednak teraz portal Screen Rant, na ekranie mogliśmy zobaczyć także nawiązanie do filmu The Avengers; wszystko rozbija się o Projekt P.E.G.A.S.U.S..

Według poprzednich doniesień ma on odegrać w przyszłorocznej produkcji MCU ważną rolę. Przypomnijmy, że jest to nazwa tajnej operacji organizacji S.H.I.E.L.D., mającej na celu badanie Tesseractu. W zwiastunie widzimy zaś, jak Nick Fury i Carol Danvers wsiadają do prototypu Quinjeta, na którym widnieje właśnie logo Projektu P.E.G.A.S.U.S.. Dziennikarze serwisu Screen Rant przekonują jeszcze, że w innej części materiału dwójka bohaterów trafia do jednej z placówek S.H.I.E.L.D. na pustyni Mojave - wszystko wskazuje na to, że jest w niej rozwijany Projekt P.E.G.A.S.U.S. Co ciekawe, ma to być ta sama lokacja, którą w filmie The Avengers zaatakował Loki, by wykraść znajdujący się w niej Tesseract.

Zobaczcie również pierwotne szkice koncepcyjne, pokazujące nam, że tytułowa bohaterka mogła prezentować się na ekranie inaczej:

Captain Marvel wejdzie na ekrany kin 8 marca przyszłego roku.

 

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV