Gra o tron 8 - kim jest Nocny Król? symbol może być sugestią

Gra o tron powróciła z 8. sezonem, a wraz z nim spekulacje i wyciągania rozmaitych tropów z odcinków. Co sugeruje premiera?

Gra o tron powróciła z 8. sezonem, a wraz z nim spekulacje i wyciągania rozmaitych tropów z odcinków. Co sugeruje premiera?

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Gra o tron powróciła i dała widzom bardzo mocną scenę pod koniec premierowego odcinka 8. sezonu. Na ścianie mogliśmy dostrzec wiadomość od Nocnego Króla dla świata żywych - tajemniczy symbol przypominający spiralę został ułożony z poćwiartowanych ludzkich członków, a na środku przybito zwłoki dzieciaka, które potem ożyły.

Wspomniana spirala pojawiła się po raz pierwszy w 3. sezonie serialu. Jon Snow i Mance Ryder natknęli się na nią, gdy została ułożona ze zwłok koni. Symbol był też w 6. sezonie w odcinku o genezie Nocnego Króla.

Jednak po pierwszym odcinku fani zaczynają dostrzegać w spirali podobieństwo do herbu Targaryenów. Jeśli czytaliście moją recenzję i rozmowy w komentarzach, to wiecie, że moje pierwsze skojarzenie także było z tym związane. Jeśli porównamy zdjęcia, można dostrzec wyraźne podobieństwa. Szczególnie, że najnowsze przedstawienie spirali różni się od poprzednich. Trzy końce po lewej współgrają z trzema głowami smoka, a te po prawej z ogonami.

Czy to oznacza, że Nocny Król był Targaryenem? Niewątpliwie teraz spekulacje idą w tym właśnie kierunku. Fakt, że zdobył też własnego smoka jest jednym z argumentów popierających tezę.

A czy Wy dostrzegacie w tym związek z Targaryenami? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV