Avengers: Koniec gry już tu jest. Oto najlepsze soundtracki z MCU

Z okazji premiery Avengers: Koniec gry chcemy razem z Wami wybrać najlepsze soundtracki MCU.

Z okazji premiery Avengers: Koniec gry chcemy razem z Wami wybrać najlepsze soundtracki MCU.

Premiera Avengers: Koniec gry już za nami. Przyglądaliśmy się już różnym aspektom związanym z MCU - tym razem przyszła pora na soundtracki. Na tym polu Kinowe Uniwersum Marvela radzi sobie przecież w ostatnim czasie naprawdę dobrze, czego najlepszym dowodem stał się Oscar w kategorii Najlepsza muzyka oryginalna dla produkcji Czarna Pantera. Razem z Wami chcemy więc wybrać najlepsze ścieżki dźwiękowe projektu - bierzemy tu pod uwagę wypadkową oryginalnych kompozycji, jak i sposób doboru znanych przebojów. Dajcie nam za pomocą sondy i w komentarzach znać, czy zgadzacie się z naszymi wyborami.

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin w Polsce 24 kwietnia.

Źródło: Zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV