Avengers: Koniec gry i MCU bez tajemnic. Oto pełna linia czasowa z datami

Avengers: Koniec gry już lada dzień. To dobry moment, abyście zapoznali się z wyczerpującą chronologią MCU.

Avengers: Koniec gry już lada dzień. To dobry moment, abyście zapoznali się z wyczerpującą chronologią MCU.

Avengers: Koniec gry wkroczy z potworną mocą do kin już lada dzień. Film podsumuje wszystko to, co do tej pory oglądaliśmy w MCU. 22 filmy podzielone na 3 fazy, choć nie należy tutaj zapominać również o wchodzących w skład projektu serialach. Jeśli chcecie zafundować sobie szybką powtórkę z tego, co widzieliśmy w produkcjach Marvela, nie mogliście trafić pod lepszy adres. Poniżej przedstawiamy pełną chronologię wydarzeń MCU; linia czasowa została rozpisana datami, a uwzględnia ona także informacje z poszerzających naszą wiedzę o uniwersum książek i komiksów. Ekranowy Wszechświat Domu Pomysłów jest niezwykle bogaty. Zobaczcie sami, jak się rozwijał:

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin w Polsce 24 kwietnia.

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Marvel/Arliegh Emata

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV