Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Avengers: Koniec gry - kina w USA pękają w szwach. W planach dodatkowe seanse

Avengers: Koniec gry bez wątpienia będzie największym kinowym hitem tego roku. Ze względu na ogromne zainteresowanie produkcją, kina w USA starają się utworzyć dodatkowe seanse.

Avengers: Koniec gry bez wątpienia będzie największym kinowym hitem tego roku. Ze względu na ogromne zainteresowanie produkcją, kina w USA starają się utworzyć dodatkowe seanse.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Avengers: Koniec gry zadebiutuje już za niespełna dwa tygodnie w kinach na całym świecie. Już w przyszły poniedziałek ma odbyć się oficjalna premiera filmu w Los Angeles, a na czerwonym dywanie obecne będą wszystkie gwiazdy widowiska. To będzie ostatnia prosta przed premierowym weekendem, na który czekają miliony widzów. Chętnych na zobaczenie tego widowiska nie brakuje, co udowadniają zapełnione sale kin oraz ogromne kwoty biletów wystawianych na portalu eBay. Okazuje się jednak, że znajdzie się jeszcze wolne miejsce dla tych, którym nie udało się nabyć wejściówek w premierowy weekend.

Erik Davis, redaktor naczelny serwisu Fandango donosi, że kina w USA planują utworzenie dodatkowych seansów, aby wszyscy chętni mogli zobaczyć Avengers: Koniec gry w pierwsze dni od premiery. Zachęca też do szybkiego nabywania wejściówek.

Nawet bez tworzenia dodatkowych seansów, Avengers: Koniec gry bije wszelkie rekordy jeśli chodzi o sprzedaż biletów. Media zaczynają po cichu spekulować, że sumując razem wpływy z chin i reszty świata, nowy film Marvela w weekend otwarcia może zarobić nawet miliard dolarów.

Pojawił się też dwa nowe plakaty autorstwa Matta Fergusona, które promują Avengers: Koniec gry w Wielkiej Brytanii. Zobaczcie sami (na początku galerii):

Premiera filmu już 26 kwietnia.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV