Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry uderza w emocje. To wideo przygotuje Cię na film MCU

Avengers: Koniec gry debiutuje już z pierwszymi pokazami przedpremierowymi. Oceniający są zgodni, że nowy film MCU może wycisnąć łzy u niejednego fana. Jak się na to przygotować?

Avengers: Koniec gry debiutuje już z pierwszymi pokazami przedpremierowymi. Oceniający są zgodni, że nowy film MCU może wycisnąć łzy u niejednego fana. Jak się na to przygotować?

Avengers: Koniec gry powoli zmierza do kin i dziś pierwsi fani także w Polsce, będą mogli obcować z kolejnym widowiskiem Kinowego Uniwersum Marvela. Komentujący są zgodni, że widzów czekają ogromne emocje i lepiej zabrać ze sobą chusteczki.

Poniżej możecie zobaczyć materiał, który (bez spoilerów) może przygotować fanów na nadchodzące emocje. Jest to także dobra okazja do przypomnienia sobie, co działo się wcześniej w MCU.

Pierwsze pokazy filmu już dziś. Premiera 25 kwietnia.

Źródło: zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV