Avengers: Endgame - Kevin Feige o wycieku scen z filmu MCU

Avengers: Endgame jest owiany aurą tajemnicy, by widzowie przeżyli jak najlepsze doświadczenie podczas seansu w kinie. Jednak jakiś czas temu nastąpił wyciek fragmentów, który nie był dobrą wiadomością dla fanów oraz samego Marvela.

Avengers: Endgame jest owiany aurą tajemnicy, by widzowie przeżyli jak najlepsze doświadczenie podczas seansu w kinie. Jednak jakiś czas temu nastąpił wyciek fragmentów, który nie był dobrą wiadomością dla fanów oraz samego Marvela.

Adam Siennica

Adam Siennica

Avengers: Koniec gry doczekał się wycieku z zamkniętego pokazu w jednym z krajów nieanglojęzycznych. Przez to też do sieci trafiło kilka mocnych spoilerów o sporych niespodziankach, jakie film serwuje.

Kevin Feige, szef studia Marvel, mówi wprost: nie był zadowolony z tego powodu. Jego zdaniem to nie jest ani fajne, ani nie daje nikomu frajdy. Cieszy się jednak z reakcji fanów, bo większość wyłączyła się, odcięła się od tego i nie chciała nic wiedzieć. Sytuacje, gdzie ktoś obejrzał i spoilerował zabawę innym, były sporadyczne.

Feige cieszy się, że ludzie są podekscytowani obejrzeniem filmu bez znajomości informacji na jego temat.

- Ludzie są podekscytowani tym, że mogą obejrzeć film po raz pierwszy. Czekali na to rok lub nawet 12 lat, zależnie od tego, kiedy do nas dołączyli. Sam jestem podekscytowany tym, że ten dzień nadszedł.

Dlatego też Marvel prowadzi kampanię o hashtagu #DontSpoilAvengersEndgame, aby widzowie i fani, którzy obejrzą film, nie zdradzali otwarcie w sieci jego niespodzianek fabularnych.

Zobaczcie nowy spot:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV