Przeczytaj w weekend

Avengers vs. Thanos. Zobacz kapitalną grafikę z Wojny bez granic

Do sieci trafiła grafika koncepcyjna z filmu Avengers: Wojna bez granic - przeciwnikiem Mścicieli jest na niej Thanos.

Do sieci trafiła grafika koncepcyjna z filmu Avengers: Wojna bez granic - przeciwnikiem Mścicieli jest na niej Thanos.

Już niedługo na amerykański rynek trafi książka Marvel's Avengers: Infinity War - The Art of the Movie, która w założeniu ma stanowić kompendium wiedzy na temat filmu Avengers: Wojna bez granic. Znajdziemy w niej mnóstwo niepublikowanych do tej pory grafik koncepcyjnych, projektów kostiumów, zdjęć z planu i wywiadów. Dom Pomysłów zaprezentował już okładkę tomu. Jej autorem jest Ryan Meinerding, który pokazał, jak Thanos walczy z Mścicielami. Zobaczcie sami (w galerii znajdziecie także fanart z Iron Manem wykorzystującym działo protonowe):

Książka zadebiutuje w USA 6 listopada.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Ryan Meinerding/Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV