Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers 4 – czy to jest broń, która powali Thanosa? Wyciek grafiki

Do sieci wyciekła grafika z Avengers 4 - może ona pokazywać nową broń Iron Mana, która powinna zostać wykorzystana do pokonania Thanosa.

Do sieci wyciekła grafika z Avengers 4 - może ona pokazywać nową broń Iron Mana, która powinna zostać wykorzystana do pokonania Thanosa.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Kilkanaście dni temu bracia Russo zamieścili w mediach społecznościowych tajemnicze zdjęcie z planu Avengers: Koniec gry. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na widoczny na fotografii duży przedmiot, który wyglądał jak potężna broń. Teraz mamy okazję przyjrzeć się jej jeszcze lepiej dzięki wyciekowi kolejnej grafiki. Spekuluje się, że mamy tu do czynienia z działem protonowym, znanym już z serii Marvel vs. Capcom - używał go w niej Iron Man. Broń była w stanie spowodować ogromne obrażenia na ciele przeciwnika, dlatego nie możemy wykluczyć, że w przyszłorocznej odsłonie MCU zostanie wykorzystana do walki z Thanosem. Oceńcie sami (w galerii znajdziecie również fanarty - jeden przedstawia Iron Mana w białej zbroi, drugi jest zaś osobliwym, fanowskim plakatem Avengers: Koniec gry):

Film Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV