Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Avengers 4 – wyciek grafiki z zabawkami. Nowe postacie i stroje!

Do sieci wyciekła grafika koncepcyjna zabawek promocyjnych z Avengers 4. Materiał może rzucać nowe światło na to, co zobaczymy w produkcji.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W ostatnich dniach do sieci wyciekają rozmaite materiały związane z Avengers 4. Mieliśmy już okazję zobaczyć choćby zdjęcia zabawek, na których Thor i Rocket Raccoon mają na sobie stroje przypominające kosmiczne skafandry. Taki obrót spraw potwierdza kolejna grafika, która krąży już w Internecie – pokazuje ona szkice bohaterów, których figurki ukażą się w ramach serii Hero Vision. Widzimy na niej obu herosów w tych samych kostiumach, jak również Kapitana Amerykę, który prezentuje się nam w zupełnie innych barwach.

Istotniejsze są jednak inne szczegóły: obok Tony’ego Starka pojawia się jeszcze jedna postać w zbroi Iron Mana. Zdaniem komentatorów ukrywa się w niej Pepper Potts, która zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami miałaby wyruszyć na początku przyszłorocznej odsłony MCU na misję ratunkową, mającą na celu sprowadzenie na Ziemię swojego ukochanego. Umysły fanów prawdopodobnie najmocniej rozpali lewa strona fotografii. Pojawiają się tu nowe postacie – internauci są zgodni, że nie widzieliśmy ich jeszcze w filmach. Jedna z nich jest podobna do Thanosa, druga wydaje się mieć na sobie strój armii Kree, jednak na razie to wyłącznie przypuszczenia. Dajcie nam w komentarzach znać, jakie są Wasze typy w tej materii:

Plotka
-
-

Film Avengers 4 wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

-

Kobiety Mafii 2 – nowy zwiastun…

Do sieci trafił nowy oficjalny zwiastun kontynuacji filmu Kobiety Mafii w reżyserii Patryka Vegi.

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner, która wciela się w Sansę w serialu Gra o tron, zdradziła, że nie…

Co o tym sądzisz?