Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers 4 – wyciek grafiki z zabawkami. Nowe postacie i stroje!

Do sieci wyciekła grafika koncepcyjna zabawek promocyjnych z Avengers 4. Materiał może rzucać nowe światło na to, co zobaczymy w produkcji.

Do sieci wyciekła grafika koncepcyjna zabawek promocyjnych z Avengers 4. Materiał może rzucać nowe światło na to, co zobaczymy w produkcji.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  avengers 4 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W ostatnich dniach do sieci wyciekają rozmaite materiały związane z Avengers: Koniec gry. Mieliśmy już okazję zobaczyć choćby zdjęcia zabawek, na których Thor i Rocket Raccoon mają na sobie stroje przypominające kosmiczne skafandry. Taki obrót spraw potwierdza kolejna grafika, która krąży już w Internecie - pokazuje ona szkice bohaterów, których figurki ukażą się w ramach serii Hero Vision. Widzimy na niej obu herosów w tych samych kostiumach, jak również Kapitana Amerykę, który prezentuje się nam w zupełnie innych barwach.

Istotniejsze są jednak inne szczegóły: obok Tony'ego Starka pojawia się jeszcze jedna postać w zbroi Iron Mana. Zdaniem komentatorów ukrywa się w niej Pepper Potts, która zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami miałaby wyruszyć na początku przyszłorocznej odsłony MCU na misję ratunkową, mającą na celu sprowadzenie na Ziemię swojego ukochanego. Umysły fanów prawdopodobnie najmocniej rozpali lewa strona fotografii. Pojawiają się tu nowe postacie - internauci są zgodni, że nie widzieliśmy ich jeszcze w filmach. Jedna z nich jest podobna do Thanosa, druga wydaje się mieć na sobie strój armii Kree, jednak na razie to wyłącznie przypuszczenia. Dajcie nam w komentarzach znać, jakie są Wasze typy w tej materii:

Film Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV