Przeczytaj w weekend

Avengers: Wojna bez granic – czujesz traumę po filmie? Marvel proponuje terapię

Okazuje się, że na Comic-Conie w San Diego dla fanów, którzy zmagają się z traumą i smutkiem po finale filmu Avengers: Wojna bez granic, Marvel stworzył specjalne pomieszczenie terapeutyczne.

Okazuje się, że na Comic-Conie w San Diego dla fanów, którzy zmagają się z traumą i smutkiem po finale filmu Avengers: Wojna bez granic, Marvel stworzył specjalne pomieszczenie terapeutyczne.

Większość z nas widziała, w jaki sposób finałowe sekwencje filmu Avengers: Infinity War działały na widzów zgromadzonych na sali kinowej - najczęściej wychodzili oni z seansu w kompletnej ciszy, próbując sobie uzmysłowić, co właśnie wydarzyło się na ekranie. Amerykańskie portale popkulturowe raportowały, że fani z USA zaczynają momentami popadać w melancholię, czasami zmagając się ze smutkiem czy nawet traumą po utracie doskonale im znanych herosów. Wygląda na to, że Marvel chce nam przyjść z pomocą w tej kwestii.

Na Comic-Conie w San Diego pojawiło się specjalne pomieszczenie terapeutyczne, w którym uczestnicy wydarzenia mogli liczyć na "grupowe przytulanie" tudzież przepracować swój smutek naprzeciw motywacyjnych plakatów ("Mamy Hulka!"), ewentualnie znaleźć się choć na chwilę w objęciach Zielonego Goliata. Zobaczcie sami:

Wydaje się, że najlepszą terapią dla zasmuconych będzie film Untitled Avengers Movie, który trafi do polskich kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV