Bad Boy - Stramowski, Peszko i Grosicki. Patryk Vega pokazuje nowe fragmenty

Bad Boy to nowy film Patryka Vegi. Reżyser na swoim profilu na Facebooku opublikował nowe fragmenty z aktorami.

Bad Boy to nowy film Patryka Vegi. Reżyser na swoim profilu na Facebooku opublikował nowe fragmenty z aktorami.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  bad boy 

Bad Boy to najnowszy film Patryka Vegi. Reżyser jest znany z tego, że na swojego Facebooka wrzuca wiele materiałów wideo zza kulis własnych produkcji. Nie inaczej jest i tym razem. Vega zamieścił w sieci film z Piotrem Stramowskim, Małgorzatą Kożuchowską oraz z dwójką profesjonalnych piłkarzy: Kamilem Grosickim i Sławomirem Peszko. Wideo dostępne są poniżej.

Film poruszy kwestię powiązań z mafią, gangsterami, ustawienie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. Bohaterami są dwaj bracia Piotr, który jest policjantem oraz Paweł, który jest przestępcą. Kiedy za sprawą donosu Paweł ląduje w więzieniu z uwagi na powiązanie z kibicowskim gangiem Twardego, Piotr decyduje się wyciągnąć brata. Ten jednak wykorzystuje sytuację, by przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście.

W obsadzie są Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też dwóch znanych piłkarzy - Kamila Grosickiego oraz Sławomira Peszko.

Bad Boy trafi do polskich kin 21 lutego.

Źródło: fb.pl/zdjęcie główne: fot. Aleksandra Mecwaldowska

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV