Bad Boy - wulgarna promocja filmu Patryka Vegi. Czy taki sposób się sprawdza?

Bad Boy to nowy film Patryka Vegi. Reżyser na swoim profilu na Facebooku pokazał nowe fragmenty z udziałem aktorów.

Bad Boy to nowy film Patryka Vegi. Reżyser na swoim profilu na Facebooku pokazał nowe fragmenty z udziałem aktorów.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  bad boy 

Bad Boy to najnowszy film Patryka Vegi. Reżyser jest znany z tego, że na swojego Facebooka wrzuca wiele materiałów wideo zza kulis własnych produkcji. Nie inaczej jest i tym razem. Vega zamieścił tym razem materiały promujące z Katarzyną Zawadzką i Małgorzatą Kożuchowską. Wideo dostępne są poniżej.

Reżyser jakiś czas temu wszedł na taką drogę promocji, aby prezentować poszczególne sceny z filmu i poprzedzać je krótkimi wypowiedziami aktorów danej produkcji. Reżyser zadaje aktorom często odważne i będące na granicy przyzwoitości pytania. Było tak przy Polityce, mamy podobną sytuację przy filmie Bad Boy. Czy taka forma promocji się sprawdza?

Polityka zgromadziła w weekend otwarcia 933 459 widzów (ostatecznie w kinach film obejrzało 1,85 mln widzów), co jest jednym z najlepszych otwarć w historii Polskiego kina. Dla porównania możemy przedstawić wynik otwarcia filmu Psy 3. W imię zasad, gdzie tak silna marka zdołała przyciągnąć jedynie 345 906 widzów. Inaczej akcenty rozkładają się w przypadku zwiastunów obu filmów: klip promujący Bad Boy obejrzano w serwisie YouTube 670 tysięcy razy, zaś wypuszczony w tym samym miesiącu zwiastun Psów 3, obejrzano 13 tysięcy razy więcej. Zobaczcie nowe materiały promujące zaprezentowane przez Vegę.

Bad Boy - o czym film?

Film poruszy kwestię powiązań z mafią, gangsterami, ustawienie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach. Bohaterami są dwaj bracia Piotr, który jest policjantem oraz Paweł, który jest przestępcą. Kiedy za sprawą donosu Paweł ląduje w więzieniu z uwagi na powiązanie z kibicowskim gangiem Twardego, Piotr decyduje się wyciągnąć brata. Ten jednak wykorzystuje sytuację, by przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście.

Obsada filmu Bad Boy

W obsadzie są Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też dwóch znanych piłkarzy - Kamila Grosickiego oraz Sławomira Peszko.

Bad Boy trafi do polskich kin 21 lutego.

Źródło: zdjęcie główne: fot. Marcin Goleń

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kevin Alejandro

Kevin Alejandro

ur. 1976, kończy 44 lat

Russell Crowe

Russell Crowe

ur. 1964, kończy 56 lat

Jackie Chan

Jackie Chan

ur. 1954, kończy 66 lat

Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola

ur. 1939, kończy 81 lat

Clarke Peters

Clarke Peters

ur. 1952, kończy 68 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV