Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Baldur’s Gate, Neverwinter Nights i inne klasyki RPG trafią na współczesne konsole

Skybound Games przeniesie klasyczne gry RPG na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

Skybound Games przeniesie klasyczne gry RPG na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

Klasyczne gry RPG od firmy BioWare swego czasu cieszyły się ogromną popularnością. Produkcje te doczekały się już odświeżonych wydań, ale pojawiły się one tylko na pecetach i urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Teraz poinformowano, że trafią one też na współczesne konsole, a konkretnie PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Poinformowała o tym firma Skybound Games, o której w ostatnim czasie stało się głośno za sprawą przejęcia ostatniego sezonu epizodycznej gry The Walking Dead po upadku Telltale Games. Na konsole trafi pięć klasyków - Wrota Baldura, Baldur's Gate II: Cienie Amn, Icewind Dale, Neverwinter Nights i Planescape Torment, a także jedno rozszerzenie - Siege of Dragonspear. Wszystkie te produkcje mają zadebiutować jeszcze w tym roku, dokładnej daty premiery jednak nie podano.

Źródło: skybound.com / fot. Beamdog

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV