Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Biała księżniczka – będzie kontynuacja miniserialu Biała królowa

Amerykańska telewizja Starz zamawia miniserial The White Princess oparty na książce Biała księżniczka Philippy Gregory. Kiedy premiera?

Widzowie i fani miniserialu Biała królowa czekają od 2013 roku na kontynuację. Dziś oficjalnie amerykańska telewizja Starz zamawia realizację Biała księżniczka, który kontynuuje historię. Oba seriale są oparte na książkach Philippy Gregory z cyklu Wojna kuzynów.

Miniserial oparty na książce Biała księżniczka ma mieć 8 odcinków. Obecnie rusza pre-produkcja. Emma Frost powraca jako prowadząca producent wykonawcza. W ekipie producentów jest także Philippa Gregory.

Fabuła rozgrywa się w 1485 roku i skupia się na księżniczce Elżbiecie, córce tytułowej Białej królowej z poprzedniego serialu. Ma ona wyjść za mąż za króla Henryka Tudora. Została ona mu obiecana w nadziei, że to zakończy wojnę  w kraju. Jednak to nie koniec konfliktu, bo pojawiają się plotki o bracie Elżbiety, księciu Ryszardzie, który planuje wrócić z armią i przejąć tron. Kobieta musi wybrać pomiędzy tym, czy jest żoną Tudora, czy księżniczką Yorku, pomiędzy jej nowym mężem, a chłopakiem, który twierdzi, że jest jej bratem i prawdziwym dziedzicem korony. Cała historia opowiadana jest z perspektywy kobiet.

Czytaj także; Charlize Theron w Szybkich i wściekłych 8

Biała królowa była wielkim hitem osiągając w USA średnią oglądalność 4,8 mln widzów na różnych platformach oraz zdobywając popularność na całym świecie. Co ciekawe – większość widzów tego serialu to kobiety. W nim zagrała wówczas nieznana Rebecca Ferguson, która teraz dzięki roli w filmie Mission: Impossible – Rogue Nation staje się rozchwytywaną gwiazdą.

Biała księżniczka zadebiutuje w 2017 roku.

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Harley Quinn pojawi się jednak w…

Wcześniejsze plotki mówiły, że postać Harley Quinn opuści Legion samobójców i skupi się na nowej…

Michał Kujawiński
-

Aktor znany z roli Adolfa Hitlera…

W piątek zmarł Bruno Ganz, znakomity szwajcarski aktor. Nie podano przyczyny śmierci aktora.

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]

 

Advertisement